fbpx

České opasky REDFIR aneb praktičnost především

České opasky REDFIR aneb praktičnost především

Vybírat pánské opasky byla vždy věda. Už možná kvůli tomu, že nezáleží rozhodně jen na barvě a materiálu. Pozornost zaslouží i pozice dírek, šířka opasku jako takového nebo jeho tvrdost. Právě praktičnost a přizpůsobivost jsou dvěma nejžádanějšími vlastnostmi. Zjistěte do jaké míry je opasky REDFIR splňují.

Kvalitní a reprezentativní pásek neodmyslitelně patří ke každému modernímu muži. Rozhodně se v tomto ohledu nevyplatí příliš šetřit. Levné a dost často nekvalitní pásky totiž po krátké době stejně vyhazujeme a nahrazujeme novými. Nejlepším a nejpraktičtějším rozhodnutím tak zůstává jednorázová investice do pásku, který nás nenechá nikdy ve štychu.Pánské opasky jsou rozhodně primárně módním doplňkem. Pokud jejich využití vezmeme obrazně a trošku se nad ním zamyslíme, můžeme dojít i k zajímavým a nesmírně pravdivým tezím. Například tato stojí za to:

Sebevědomí je jako opasek. Je-li až moc utažené, jsme arogantní a nafoukaní. Je-li příliš povolené, ničeho moc nedosáhneme a spíš se bojíme a chováme plaše. Je-li však perfektně vyvážené do pohodlného stavu, podrží nás při každém kroku.

– Anthony Liccione –

Není tedy pochyb, že bychom měli volit správně a na jistotu.Výběr ale není zrovna jednoduchý…

Ruku na srdce, všichni za své peníze požadujeme jen to nejlepší. Hledáme něco, co vydrží dlouho a neopotřebuje se. Kdyby nedejbože ano, pak chceme okamžitě mít možnost chybu napravit a nekupovat ihned vše znovu. Požadujeme jednoduchost a praktičnost v jednání ovšem luxus na první pohled. Nejsme zrovna skromní, co myslíte, pánové?

Proč zrovna opasky REDFIR?

Otázka, která logicky vyplývá z tématu článku. Nechoďme tedy okolo horké kaše. Opasky REDFIR jsou jiné. Hlavně v tom smyslu, že nespoléhají na klasické dírky, nýbrž na mechanizmus, jenž umožňuje několikanásobně víc možností zapnutí. Začali jste například cvičit a hubnete, potažmo přibíráte? Není problém!

TIP: Jak zvolit správné fitness centrum?

Nejde ale čistě jen o zapínání. Další z praktických důvodů, proč dát těmto opaskům šanci, je jejich životnost. Kvalitní italská hovězinová useň dělá své. Zajímavostí je v tomto ohledu i otevřená možnost kombinací. Můžete si totiž udělat radost jednak plnohodnotným páskem, lze ale nakoupit i jednotlivé komponenty. Dostanete se tak k širokému spektru barevných provedení, které ještě více vystihnou vaši úroveň i osobnost. Nechte se inspirovat a nezapomeňte, první dojem je přece naše gróNebojte se darovat opasek.

Hrajete si s představou, že někoho blízkého obdarujete kvalitním páskem? Vskutku kreativní plán! V REDFIR to s vámi potáhnou až do konce. V nabídce jsou kromě dárkových krabiček i možnosti jako ražba monogramu přímo na pásek. Originální a zajímavé, co myslíte?

 

Spoléháte čistě na systém dírek nebo přecházíte na praktičtější mechanismy?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Pánské stylové opasky bez dírek

Partneři

Máte zájem o propagaci Vašeho odkazu v této sekci? Konktaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články