fbpx

Tým

Jan Hobler

Jan Hobler

Už když jsem jako malý začal skládat slova do vět a věty do odstavců, dával jsem najevo, co jednou budu milovat. Časem se k této vášni přidalo i cestování o jednom batohu nebo čtení knih převážně s hlubokými psychologickými nebo filozofickými tématy. Gentlemani mi umožňují mé znalosti podsouvat publiku, které je srdečně vítá a to je, řekněme si na rovinu, super.

Tereza Hladíková

Tereza Hladíková

Moje kariéra začala už v předškolním věku – podle knižních ilustrací jsem skupince plyšových zvířátek vyprávěla smyšlené příběhy. Později došlo na vlastní šuplíkové výtvory, které mne dovedly až k dnešnímu dni. Jsem velká milovnice knih a dobrého jídla, ráda se učím novým věcem – dovedností není nikdy dost – a především patřím do úžasného týmu Gentlemanů!

Tvůrců není nikdy dost!

Chcete se i Vy podílet na tvorbě obsahu pro naše čtenáře? Baví Vás psaní a ztotožňujete se s posláním Moderních Gentlemanů? Pak na nic nečekejte a ozvěte se nám na email redakce@esmond.cz. Nezapomeňte připojit také ukázku Vaší práce. 

Staňte se redaktorem

Milujete autorské psaní a chtěli byste se připojit ke skupině nadšených písálků? S námi profesně vyrostete, naberete zkušenosti i reference.

Nabídněte své služby těm, kteří je ocení

Prodáváte produkt, který by se zaručeně líbil naší cílové skupině? Nabízíte zajímavé a lukrativní služby tématicky spojené s Moderními Gentlemany? Propagujte u nás!