fbpx

Nedbáte na pravidelný pitný režim? Chytrá láhev HidrateSpark Steel od Apple vám ho připomene

Pokud jste ještě nezaznamenali, tak na trhu se objevil zcela nový produkt značky Apple, a to láhev na pití. Jenže o obyčejnou láhev se samozřejmě nejedná. Apple myslel na své uživatele, kdy tato sportovní láhev udrží studené nápoje až 24 hodin studené, nehledě na to, že svému majiteli láhev stále připomíná, že je čas napít se.

Jak funguje HidrateSpark Steel od Appel?

Zajímá vás, jak láhev HidrateSpark Steel funguje? Její kouzlo je v LED indikátoru, který se na vakuově izolované nerezové láhvi rozsvítí jako připomínka toho, že by se měl její majitel napít. Abyste byli stále v obraze, kolik vody jste za celý den vypili, chytrá láhev díky Bluetooth a bezplatné aplikace HidrateSpark sama na tuto otázku odpoví. Pomocí synchronizace pak sama aplikace vypočítává a neustále upravuje váš denní příjem tekutin, zaznamenává, kdy jste se napili a kolik jste toho za den vypili celkem.

Připojit se k chytré láhvi můžete prostřednictvím Bluetooth jak ke svému iPhonu nebo iPadu, tak k chytrým hodinkám WatchOS.

Materiál a vlastnosti chytré láhve od Applu

V první řadě je třeba uvést, že objem láhve je 620 mililitrů. Láhev je vyrobená z nerezové oceli a kromě klasického pítka je dodávána také s víčkem a brčkem. Její součástí jsou dobíjecí baterie a rychlenabíjecí se kabel. Díky nosnému popruhu si ji snadno můžete nosit sebou kamkoliv.

Láhev HidrateSpark Stell je k dostání ve dvou barvách, ve stříbrné a černé. Její baterie vydrží až 14 dní na jedno nabití. Na trhu se cena pohybuje kolem 2100 korun. Někomu přijde přemrštěná, fanoušci Appelu si na ni ale nestěžují a láhev Apple jde díky nim doslova na dračku.

Zdroj foto: pixabay.com

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články