fbpx

3 služby pro firmy, které se finančně vyplatí!

3 služby pro firmy, které se finančně vyplatí!

Máte firmu a hledáte způsoby, jak ušetřit a zefektivnit využívání vašich zdrojů? Efektivně spravovat vaše finance je skutečně něčím, co by se každý majitel firmy měl včas naučit, aby jednou nedoplatil na to, že zbytečně přeplácel služby, které se daly zajistit daleko levněji. V dnešní době existuje řada možností, jak ušetřit – stačí jen vědět, kde hledat a kde se poohlédnout. Poradíme vám tři snadné způsoby, jak na službách skutečně ušetřit.

Regály za zlomek původní ceny

Pokud máte sklad, pak asi dobře tušíte, jak je klíčové mít jej perfektně vybavený dostatečným množstvím kvalitních regálů, které pevně drží, jsou ideální také rozměrově a poskytují místo ke snadné organizaci produktů. Jenže nákup takových obyčejných regálů může vyjít pěkně draho. I když plánujete nakupovat ve velkém, může se taková počáteční investice nepříjemně prodražit – a zrovna v době, kdy jistě potřebujete peníze jinde. Řešením jsou bazarové regály, které seženete v perfektní kondici, ale za zlomek původní ceny.

Použité regály se zárukou mají stejné vlastnosti jako regály nové. Už při výkupu se pečlivě hodnotí jejich kvalita, funkčnost i vzhled. Díky tomu se nemusíte bát, že byste kupovali zajíce v pytli, a také se nabízí šestiměsíční záruka, během které jistě budete mít dostatek času otestovat je i v náročných podmínkách vašeho provozu. Navíc se není třeba bát, že by vám do skladu nesedly, snadno se dají přizpůsobit na míru vašim potřebám. Vyberete si ideální hloubku, výšku regálu nebo výplň regálového patra a dostanete regály upravené na míru vašim potřebám.

Tyto regály mohou sloužit klidně další desítky let. Není tedy problém pořídit je jako dlouhodobou investici, která se vám časem sama splatí. Zajistit si můžete i dodání prakticky kamkoliv, takže nebudete mít s přepravou žádné další starosti a už za pár dní můžete mít sklad nově vybavený kvalitními regály.

Kam s odpadem

Každý provoz je samozřejmě také odpovědný za nakládání s odpadem. Podnikatelé musí za odvoz odpadu samostatně platit a také si obvykle musí pořídit vlastní nádobu, kam budou odpad z výroby ukládat. Snadno můžete získat plastové kontejnery za super ceny, a to v mnoha různých provedeních a velikostech. Samozřejmostí by měla být klasická černá nádoba na směsný odpad, ale moderní firma by měla myslet i na životní prostředí. Zakoupit tedy můžete také barevně označené kontejnery na papír, plast, sklo nebo i bioodpad. Je jen na vás, jakou velikost zvolíte, ale jisté je, že ušetříte.

Teplo za přijatelné ceny

Asi všichni jsme v poslední době znepokojeni stoupajícími cenami energií. Jenže šetřit je dost obtížné – v zimě přeci nemůžete v kanceláři, ve skladě nebo na prodejně umrznout. Topit bude potřeba vždycky a ceně se prostě budete muset přizpůsobit. Pokud ale chcete myslet ekonomicky i ekologicky, existuje levnější řešení než si nechat dodávat teplo z tepláren. Řešením mohou být průmyslová tepelná čerpadla, která jsou navržena speciálně pro větší provozy a nabízí dlouhodobé a úsporné řešení.

Jde o tepelná čerpadla vyšších výkonů společnosti MTA, které mohou být chlazena vzduchem nebo vodou. Tato zařízení jsou vyrobena dle nejmodernějších technologií, jsou plně kompaktní a autonomní a nabízí širokou škálu volitelného příslušenství, a i snadnou instalaci a používání. Je to sice jednorázová investice, která není nízká, ale do budoucna se rozhodně vyplatí. Poraďte se o možnostech pro vaši firmu se specialisty, kteří vám pomohou vybrat řešení, které dává dlouhodobý smysl a pomůže vám ušetřit náklady a snížit také ekologickou zátěž. Pro firmy se takové řešení vyplatí stejně jako pro běžné domácnosti. Z dlouhodobého hlediska je to nejlepší řešení.

Zdroj náhledové obrázku: Pixabay

 

 

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články