fbpx

Hodinky Breitling Top Time Triumph: Symbol kvality a rychlosti

Milujete motorky? Máte rádi vkusné a luxusní zboží? V tom případě se usaďte, protože vám chceme představit hodinky Breitling Top Time Triumph, která patří mezi nejprestižnější švýcarské výrobce hodinek.

Breitling Top Time Triumph

Nové hodinky Breitling Top Time Triumph, jsou výsledkem spolupráce mezi renomovanou hodinářskou značkou a britským výrobcem motocyklů Triumph. Vzdává hold ikonickým kolům Café Racer ze 60. let. Se svým leštěným pouzdrem, rozložením číselníku zaměřeným na rychlost a ohromující barvou hodinky evokují klasické motocykly z minulých let – a stylové nové modely, které jsou dnes v prodeji.

,,Dědictví Triumphu a moderní retro estetika jsou jen dvě z mnoha věcí, které máme společné,“ uvedl v prohlášení Georges Kern, generální ředitel společnosti Breitling. ,,Jejich spojení tradice s technologií je zcela v souladu s tím, co děláme.“

Co stálo za vznikem hodinek?

Hodinky odkazují na jedinečné období v historii motocyklů. Cafe Racers vznikly v 60. letech 20. století – celý žánr kol, který kladl silný důraz na rychlost a styl ve stejné míře. Breitling vycítil příležitost pro nový druh hodinek, a během této éry představil první Top Time a uvedl je na trh jako nekonvenční hodinky s chronografem vytvořené pro mladé a aktivní profesionály. Tyto hodinky byly předchůdcem dnešních Top Time Triumph.

Proč Breitling Top Time Triumph?

Díky několika designovým prvkům jsou tyto hodinky výjimečné. Především se vyznačuje leštěným 41mm pouzdrem z nerezové oceli a nápadným ledově modrým číselníkem. Barva číselníku odkazuje jak na motocykl – 1951 Triumph Thunderbird 6T v modré barvě – tak na hodinky: Breitling Top Time Ref. 815 ze 70. let 20. století, které se také vyznačovaly modrým číselníkem.

Jakmile hodinky otočíte, spatříte rytinu slavného paralelního dvojitého motoru Triumph. Tyto detaily dodávají hodinkám nejen výrazný vzhled, ale přímo odkazují na klíčová designová témata v historii motocyklů a hodinářství.

Jak se vám tyto hodinky líbí?

Zdroj foto: pixabay.com

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články