fbpx

Instagram sledující v roce 2023: Stojí za námahu?

sociální sítě

Až do dnešní doby byli sledující na Instagramu bráni jako nějaký ukazatel. Ukazatel důvěryhodnosti či snad popularity daného profilu. Jak moc na tom ale v dnešní době doopravdy záleží? Když se podíváte na Instagramy lidí ve svém okolí, firem a i lidí, co se snaží na této sociální síti vyniknout, uvidíte, že má každý stovky či tisíce Instagram followers. Kde se ale berou? Stojí to opravdu za tu námahu?

Realita je často jiná

Možná vás překvapí, kolik takových sledujících na profilech lidí a firem nejsou opravdu skuteční. Velmi často jde o zakoupené sledující, kteří mají hrát jedinou roli. Zvyšovat důvěryhodnost profilu. Pokud má totiž váš profil místo pár sledujících těch sledujících několik set, dost často působí důvěryhodněji na cizí lidi.

Tak má vůbec cenu snažit se o něco, co ani není reálné? Instagram sledující jsou fenomén dnešní doby a i přesto, že jsou zde další sociální sítě, které se mohou těšit ještě větší oblibě, tak čísla na Instagramu stále znamenají hodně. Často je neuvěřitelné, jaký psychologický vliv na lidi mohou mít.

Čísla sledujících na Instagramu mohou často znamenat rozdíl mezi nákupem a absolutním nezájmem zákazníka. U firem často bývá pravidlem, že pokud mají zcela prázdné profily, na zákazníka nezapůsobí dostatečně důvěryhodným dojmem. Proto by se dalo říct, že i v dnešní době se stále vyplatí usilovat za vyššími čísly na Instagramu.

Jak moc se pro sledující na Instagramu namáhat?

Instagram sledující sice důležití jsou, ale nepřežeňte to s tím, jakou jim dáváte váhu. Určitě nejsou stěžejní pro váš business a pro vaši online identitu. Proto jim nevěnujte hodiny denně. Máme pro vás několik doporučení, jak si vaši snahu urychlit.

Instagram sledující jednoduše kupte

Pokud jste v situaci, kdy máte nulu na profilu a zkrátka chcete mít alespoň nějakou důvěryhodnost, když vás budou zákazníci hledat, pak je toto nejjednodušší řešení. Sledující si prostě jděte koupit. Skvělou stránkou, kde je dostanete do pár sekund od nákupu a navíc máte garanci, že vám neubydou, je RychléLajky. Za vynikající cenu, která je v podstatě ceny vaší snídaně, získáte ideální počet sledujících na svůj profil.

Zaplaťte si oficiální Instagram reklamu

Další, trochu nákladnější variantou, jak získat Instagram sledující během pár dní, je klasická Instagram propagace. Pokud nejste profík, spusťte si jednoduše v aplikaci reklamu na nějaký chytlavý a zajímavý příspěvek. Je možné, že budete mít trochu štěstíčka a nějaké sledující na svůj profil opravdu získáte.

Jedná se tedy o dost nákladnější variantu, za to ale získáte opravdu cílené sledující, které zajímá váš profil. Teď ale opět narážíme na to, že i přesto je fajn mít ze začátku alespoň 300 sledujících pro maximální důvěryhodnost.

Co z toho vyplývá?

Pokud pro vás není Instagram stěžejním nástrojem k práci, nevyplatí se mu věnovat velkou námahu. Jednoduše si nějaké sledující kupte, aby váš profil vypadal alespoň trochu důvěryhodně a zbytek již nemusíte řešit. Ulehčíte si tak práci a téměř nic vás to nestojí.

V případě, že potřebujete váš Instagram aktivně používat k práci, zkuste raději nějakou námahu svému profilu věnovat. Ve finále to pro vás bude mnohem užitečnější, jelikož získáte opravdu cílené sledující, kteří se budou moci stát i vašimi zákazníky. Toto doporučujeme pro všechny fotografy nebo třeba fitnessáky. Na svém profilu si dejte záležet a nekupujte sledující, co budou neaktivní.

Zdroj obrázku: Pixabay

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články