fbpx

Jak podpořit erekci a zvýšit libido? Pomůže alkohol, borůvky i cvičení

Jak si užívat kvalitního sexu naplno a neřešit otázky spojené s erekcí? Libido i erekci můžete podpořit vhodnou stravou i cvičením. Na jaké potraviny, nápoje a cviky se zaměřit?

Zdravý sexuální život podpoříte červeným vínem

Ačkoliv to zní neuvěřitelně, červené víno může skutečně podpořit erekci. Má to ale malý háček. Víno totiž musíte konzumovat v malém množství, například si po vzoru Francouzů dopřát jednu skleničku denně. To, že červené víno zvyšuje libido u žen, již bylo potvrzeno. Aktuálně ale vědci zkoumají, které konkrétní látky obsažené v červeném víně mají na erekci onen pozitivní vliv. Chcete-li si s partnerkou dopřát příjemné strávené chvilky v peřinách, dopřejte si k večeři oba po jedné skleničce červeného vína.

Buďte aktivní

Muži, kteří jsou aktivní a věnují se nějakému sportu nebo pravidelně navštěvují fitness centrum, mají prokazatelně kvalitnější sexuální život. To je dáno nejenom tím, že jsou atraktivnější a mívají díky tomu i vyšší sebevědomí a podají lepší sexuální výkon, ale také během sportu dochází k lepšímu prokrvení penisu a celkovému zvýšení libida.

Vyhýbejte se stresu

Na vašem sexuálním životě se může negativně odrazit příliš stresu. V posteli totiž můžete být nesoustředění a erekce se nemusí dostavit ani kvůli stažení cév, ke kterému v důsledku stresu dochází.

Hlídejte si svou váhu

Věnovat se cvičení a vyhýbat se stresu byste měli i kvůli své hmotnosti. Víte, jak si vedete z pohledu BMI? Vypočtěte si, jaká by měla být vaše ideální váha a máte-li nadváhu či trpíte obezitou, změňte svůj jídelníček. Nadváha totiž neovlivňuje pouze vaši výdrž, ale odráží se také na hormonech, které se ve vašem těle vyskytují. U mužů, kteří trpí nadváhou, se totiž snižuje hladina testosteronu a tento hormon je nahrazován estrogenem. V praxi to znamená jediné – problémy s erekcí a snížení libida.

Zaměřte se na svůj jídelníček

Kdo touží po tom, aby dokázal v posteli uspokojit svou partnerku, ten by se měl v prvé řadě zaměřit také na svůj jídelníček. Zdravý, pestrý a vyvážený jídelníček je totiž pro libido a pevnou erekci nutností. Touhu ve vás zažehnou borůvky, tmavá čokoláda, banány, ořechy, avokádo či kvalitní maso. Nepodceňujte to, co jíte. Právě skladba vašeho jídelníčku z vás totiž může udělat hotového postelového boha.

Zapomeňte na kouření

Zabijákem sexuálního apetitu a řádného ztopoření penisu je také kouření. Nedokážete si svůj život představit bez krabičky cigaret denně? Přestože přestat s kouřením je těžké, možná, že se brzy budete muset rozhodovat mezi kouřením a spokojeným sexuálním životem.

Na poloze záleží

Rádi v posteli experimentujete nebo se naopak držíte osvědčených technik a poloh? Máte-li problémy s erekcí, může pomoci změna polohy. Jistotou jsou takové pozice, ve kterých jste na partnerce a váš penis tak nemusí příliš bojovat se zemskou přitažlivostí. Buďte kreativní, zkoušejte nové polohy a najděte si takovou, která bude vám i vaší partnerce naprosto vyhovovat a nebude přerušována ochablostí.

Kegelovy cviky nejsou jen pro ženy

Pomocníkem mohou být i takzvané Kegelovy cviky. Ty slouží k posílení svalů pánevního dna a rozhodně nejsou určeny pouze pro ženy. Začněte nejprve několika opakováními a jakmile se techniku cvičení osvojíte, nebojte se postupně navyšovat počty provedených cviků.

Nejste spokojeni se svým sexuálním životem a setkali jste se již s nějakými problémy, kdy váš penis odmítl spolupracovat? Zvyšte své libido a zapracujte také na kvalitní erekci. Chce to jen změnit své návyky, zaměřit se na zdravou stravu, přestat kouřit, více se hýbat a za každou cenu se vyhýbat stresu. Ten je totiž také zabijákem společných chvilek s partnerkou.

Zdroj foto: www.freepik.com

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru




Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články