fbpx

Který iPhone bude tím pravým pro vás? Vyberte si z nejoblíbenějších modelů

iPhone

Pokud jste zarytými příznivci značky Apple, asi je jasné, že i váš další mobil bude od tohoto výrobce. A není se čemu divit – většina lidí, kteří iPhone jednou vyzkouší, už nechtějí jiný telefon. Jenže jak si z široké nabídky vybrat ten, který bude přesně pro vás? Záleží hlavně na tom, kdo jste, co na telefonu děláte a jaké funkce potřebujete.

Jaké máte požadavky?

Je dobré zamyslet se nad tím, na co telefon vlastně nejčastěji využíváte, které funkce jsou pro vás zásadní a co nepotřebujete vůbec. Zejména u iPhonů bude také potřeba dát si nějaký finanční limit, protože některé modely nejsou úplně pro běžného uživatele. Na druhou stranu ale jednoznačně platí, že za relativně málo peněz můžete pořídit i velmi zajímavé kousky.

Nový iPhone SE

Nová generace této stálice na trhu iPhonů je volbou zejména pro nenáročné uživatele. Hardwarově je vybaven velmi solidně, ale designem asi úplně neoslní. Je to nicméně skvělé řešení pro konzervativnější uživatele, děti nebo ty, kteří hledají ideální rovnováhu cena/výkon.

iPhone 12 mini

iPhone 12 mini si najde své příznivce mezi těmi, kdo chtějí opravdu solidní hardware za stále rozumné peníze. Nečekejte žádné tři objektivy, ale těšit se můžete na podporu 5G a procesor, který vám bude dělat radost dalších několik let. Tento nejmenší telefon s 5G bude také ideálním společníkem všech, kteří nemají rádi velké cihly, ale hledají kompaktní mobil se všemi funkcemi.

iPhone 13 Pro

Tento telefon je pro ty, kdo hledají nadstandard, a to v každém ohledu. iPhone 13 Pro má zcela prvotřídní technické parametry a v současné době v podstatě nemůžete ani chtít víc. Je však třeba dodat, že pokud již vlastníte variantu iPhone 12 Pro, možná budete mírně zklamáni, že změn je skutečně pomálu. Pokud vám tedy telefon vyloženě nedosluhuje, možná se vyplatí s nákupem nového přeci jen posečkat.

Zdroj náhledového obrázku: Pexels

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články