fbpx

Vyberte si ze široké škály nových i použitých paletových vozíků

palety

Těžko si lze představit sklad bez paletového vozíku. Tento pomocník je takřka nezbytný, pokud potřebujete manipulovat se zbožím nebo s materiálem. Díky paletovému vozíku je možné práci výrazně ulehčit, zefektivnit a zrychlit. Paletové vozíky se kromě skladů hodí také pro logistická centra, ale samozřejmě také přímo pro různé prodejny, kde je potřeba manipulovat s těžším zboží. Zvláštním druhem je pak vysokozdvižný vozík, který je zase expertem na práci ve větších výšce.

Vyplatí se do vozíku investovat?

Jednoznačně. Navíc dnes nemusíte kupovat jen nový paleťák, který má samozřejmě vyšší pořizovací cenu, ale stejně tak si můžete obstarat použité vozíky a ušetřit. Oproti vzv můžete na paletovém vozíku značně ušetřit. Je nákladově efektivnější a hodí se zejména pro menší provozy, které musí s financemi úsporně hospodařit a nemohou si dovolit jednorázové velké investice.

Aby váš byznys klapal

Paletový vozík vám pomůže váš provoz značně zoptimalizovat. Velmi efektivně zvládá nakládku a vykládku, navíc s minimem práce ze strany zaměstnance. Ušetříte čas a usnadníte svým podřízeným práci, což jistě ocení nejen oni. Získáte pomocníka pro manipulaci s těžkým zbožím, některé modely navíc obsahují zabudované vážicí zařízení, což vám opět může ušetřit další krok při přebírání nebo vyskladňovaní zboží. Vyhnete se také riziku pracovních úrazů, které se při práci s těžkými břemeny stávají velmi často a mohou mít vážné následky.

A co když potřebujete vozík je občas?

Samozřejmě se najdou také firmy, které služby vozíku využijí jen nárazově. Pak nedává smysl pořizovat si jej, ale spíše se vyplatí využít pronájem vozíku. Tyto služby nabízí společnost STILL, která má široké portfolio různých vozíků, které nabízí širokou škálu funkcí. Stačí si prohlédnout jejich webové stránky a vybrat si ten, který se vám bude zrovna hodit.

Zdroj obrázku: Pixabay

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články