fbpx

Vánoční outfit: Jak zasednout ke štědrovečernímu stolu?

Vánoce jsou svátkem, který zpravidla trávíme v kruhu rodiny a přátel. Zároveň se ale jedná o společenskou událost, na kterou byste se měl náležitě připravit. Ke Štědrovečerní tabuli proto zasedněte v něčem jiném, než jsou vytahané tepláky a svetr se sobem. Poradíme vám, jaký vánoční outfit zvolit.

Pohodlí na prvním místě

Oblečení, ve kterém prožijete celý Štědrý den včetně bohaté štědrovečerní večeře, by mělo být především pohodlné. Ať vás nikde netlačí a nesvírá – Vánoce si pak neužijete vy, ani vaše rodina. Co konkrétně tedy 24. prosince vyndat ze skříně?

Vsaďte na věčnou klasiku

Vklouzněte do elegantní košile a společenských kalhot, které doplníte páskem. Neexperimentujte s barvami a vzory, vsaďte na klasiku – tmavé kalhoty, světlá košile. Jak vybrat kvalitní košili jsme vám už radili, vzpomínáte? Pod košili si oblékněte tričko, ať skryjete případné koláče potu. Pokud bude váš vánoční outfit vypadat takto, ostudu si u štědrovečerní tabule zcela jistě neutrhnete. 

Outfit korunujte doplňky

Svůj outfit ale můžete posunout ještě o kus dál. Přes košili přehoďte stylovou pletenou vestu nebo elegantní svetr. Pokud vám ve skříni leží schované doplňky, které celý rok čekají na tu správnou příležitost, možná právě nastal jejich čas. Košili ozdobte manžetovými knoflíčky nebo broží a své zápěstí luxusními hodinkami. 

Upravte se

Vyžehlené kalhoty a košile nestačí. Věnujte dostatek péče i sám sobě. Než nadejde čas štědrovečerní večeře, zaberte si koupelnu sám pro sebe a pusťte se do důkladné hygieny. Oholte si třídenní strniště a pokud si pěstujete vousy, upravte si je. Za dokonalým zevnějškem se samozřejmě můžete vydat pár dní dopředu do barber shopu. Nakonec použijte deodorant a celý vánoční outfit korunujte správně zvolenou pánskou vůní.

A co návštěvy?

Štědrovečerní večeří Vánoce zpravidla nekončí, ba naopak spíše začínají. Během vánočních svátků vás zřejmě čeká celá řada návštěv. Ať už jednu takovou hostíte u sebe doma, nebo se naopak na návštěvu sám chystáte, ani nyní nepodceňte výběr oblečení. Vhodnou volbou jsou chinos kalhoty v kombinaci s košilí nebo elegantním svetrem. A nezapomeňte, že o vašem slušném vychování svědčí také to, jaký jste hostitel.

 

Pochlubte se, jak zasednete ke štědrovečerní tabuli vy?  

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články