fbpx

Brooklyn Beckham udává nový směr svatebního oděvu

Celý svět minulý víkend obletěla zpráva o honosné svatbě páru, který patří mezi nejsledovanější vůbec. Ano, samozřejmě máme na mysli svatbu páru Brooklyn Beckham a Nicola Peltz. Proto se podíváme na zoubek samotnému Brooklynu , který svým oblekem určuje trend letošních svateb.

Syn věhlasného fotbalisty Davida Beckhama a bývalé členky skupiny Spice Girls Victorie Beckham si o minulém víkendu vzal dceru miliardáře Nicolu, a to v prosluněném Miami. Mezi účastníky nesměly chybět známé osobnosti jako je například Eva Longoria, sestry Williamsovy nebo známý anglický kuchař Gordon Ramsay. A jelikož se jednalo o velkolepou svatbu, všichni si se svou róbou a obleky dali záležet.

Brooklyn Beckham vsadil na kvalitu od Diora

Ten, kdo občas Brooklyna Beckhama sleduje, ví, že mezi jeho nejoblíbenější kousky patří volné džíny, klobouky Baker Boy a bundy značky Carhartt Coach. Brooklyn na svůj velký den zvolil francouzský módní dům Dior, konkrétně jeho návrháře pánské módy Kima Jonese, který klan Beckhamů obléká pravidelně.

Oblek ženicha byl propracovaný do posledního detailu

Brooklynův oblek byl šitý na míru, černý smoking s klopami, jemuž dominoval diamantový řetízek, jenž byl darem od jeho tchána. Samozřejmostí byly také skvěle padnoucí kalhoty rovného střihu a bílá bavlněná košile s límečkem, kterou doplnily lesklé ozdobné knoflíky.

Kim Jones také nezapomněl na detaily, bílý motýlek a bílý kapesník dodaly celému outfitu eleganci a luxusní vzhled. Brooklyn nazul také obuv značky Dior, tzv. Derby, pánské černé polobotky z leštěné kůže. Největší zajímavostí smokingu byl štítek, který navrhla sama nevěsta, a byl všit do jeho saka.

Brooklyn Beckham a Nicole Peltz se zasnoubili ani ne po roce chození, tenkrát málokdo věřil, že to dotáhnou až ke svatbě. Možná svým krokem všechny překvapili. Jedno však víme jistě, Brooklyn Beckham svým svatebním outfitem vydal nový standard pro letošní svatby.

Zdroj foto: pixabay.com

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články