fbpx

Bunda přes sako? Vyhněte se podzimním přešlapům

bunda přes sako

Podzim je tady a s ním přichází i chladná rána. Málokdo hned ráno vyběhne z domu v saku. Věrným parťákem se stává kabát nebo svetr, případně šála. S dalšími vrstvami oblečení však přichází i řada přešlapů. Přečtěte si, pánové, proč je bunda přes sako podzimním přešlapem. 

Bunda přes sako

Jenom na sako už je zima? Ale po bundě nesahejte. Nejčastějším faux pas je právě bunda ledabyle přehozená přes sako. Nejen, že to nevypadá dobře, ale ani to nemůže být pohodlné! Vždyť střihy všech vrstev jsou úplně odlišné. Raději vsaďte na pěkně střižený kabát.Šedá s hnědou

Trochu se rozmazlete a dopřejte si pěkně sladěný zevnějšek. Nemusíte mít plný šatník oblečení. Jednoduše si vyberte jednu barevnou škálu. Buď se soustřeďte na hnědé a béžové odstíny, nebo šedé a černé. Jinak se vám stane, že obléknete hnědou a šedou dohromady. V tu chvíli vypadáte dobře. Ale stačí jen krůček, a vypadáte prostě skvěle!

Žmolkatý polyester

Máte pěknou šálu nebo šátek z loňské sezony? Omrkněte stav. A stejně tak zkontrolujte své čepice či kravaty. Důvod je prostý. Méně kvalitní materiály od loňska vybledly, ztratily svůj tvar nebo jsou plné cucků. Vyměňte vysloužilé kusy za kvalitní vlnu. Skvěle vypadá, je příjemná na dotek a dlouho vydrží.

Vyzrajte nad materiálem. Tyhle jsou ty pravé pro váš šatník.Okopaná nebo špinavá obuv

S chladným počasím přichází i změna obuvi. Než vyrazíte do ulic, zkontrolujte všechny páry svých bot. Popraskaná kůže, oloupaná bava, okopané špičky, zaprášený povrch nebo blátivé skvrny. V horším případě skvrny od silniční soli z loňska. Takhle obuv vypadat nemá. Špinavé boty očistěte. Případně je naimpregnujte a připravte na další sezonu. Pamatujte, že obuv o vás prozradí mnohé.

Přečtěte si, jak se postarat o své boty.

Žádné oblečení vám nepomůže, pokud zapomenete na… deodorant

Vzhledem k měnícímu se počasí je mnohem větší pravděpodobnost, že se zkrátka zapotíte. Z vytopené kanceláře na parkoviště, přes ulici do fast foodu, kde je ještě tepleji než v kanceláři. Tam strávíte několik minut a vracíte se zase zpátky do kanceláře. Možná si i vyběhnete schody. Jeden se zapotí. Nemusíte s sebou nosit celý čistý šatník. Hravě si vystačíte s deodorantem. Přečtěte si, jak vybrat deodorant a proč je to nutnost.

Pokud hledáte pestré barvy, tak se podívejte na web Modio.cz a omrkněte třeba žluté dámské bundy.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články