fbpx

Co vše zatím víme o Apple Intelligence?

Co je Apple Inteligence?

Před pár dny informovala společnost Apple o nové umělé inteligenci, kterou zakomponovali do svých produktů. Co vše o ní prozatím víme?

Co je Apple Intelligence?

Osobní systém inteligence pro produkty iPhone, iPad a Mac nese jméno Apple Intelligence, čímž nenechává žádné pochybnosti o tom, komu tento systém patří a kdo za ním stojí. Podle společnosti Apple se jedná o velmi přínosnou funkci, která zásadním způsobem změní používání jejich produktů. Co vše o tomto novém prvku společnost prozradila?

Apple Intelligence změní produkty Apple tak, jak je známe

Při oficiálním představení Apple Intelligence generální ředitel společnosti Tim Cook uvedl, že díky ní se zcela změní to, jak mohou uživatelé využívat produkty firmy Apple a zároveň dodal, že se změní i to, co vše mohou produkty nabídnout uživatelům. Samozřejmě dodal, že bezpečnost a soukromí jsou pro společnost na prvním místě a poté dodal, že unikátní umělou inteligenci, kterou je Apple Intelligence, dokáže vyvinout pouze společnost Apple.

Co konkrétně přinese umělá inteligence od značky Apple?

Abychom o umělé inteligenci společnosti Apple nepsali pouze to, jak změní používání produktů, pojďme se podívat na konkrétní výhody, jež uživatelům přinese.

Efektivnější a propracovanější komunikace

První činností, u které nebude pochyb o tom, že ji ovlivní Apple Intelligence, je psaní. Nejen zprávy přátelům, ale také důležité e-maily bude možné tvořit s pomocí umělé inteligence. Samozřejmostí je také kontrola a sumarizování textu. Blogové příspěvky, komentáře v diskuzích i popisky u fotek a videí na sociálních sítích budou bezchybné a přilákají oko čtenáře.

Přehledná e-mailová schránka

Udržujete si pořádek ve své e-mailové schránce nebo patříte k lidem, jejichž e-maily se kupí jeden na druhý a lze se v nich jen obtížně orientovat? Právě pro chaotické jedince bude zabudovaná Apple Intelligence darem z nebes. Dokáže totiž e-mailovou schránku přehledně uspořádat, zvýraznit důležité e-maily a dokonce dokáže z došlé korespondence vyhledat to nejdůležitější a zestručnit ji do několika poznámek. Čtení a posílání e-mailů ještě nikdy nebylo snazší.

Neuniknou vám žádná důležitá oznámení

Stává se vám, že když na chvilku odložíte telefon a po několika minutách se k němu vrátíte, přivítají vás desítky oznámení na zamykací obrazovce? I na tyto situace je Apple Intelligence připravená a dokáže oznámení seřadit podle důležitosti. Systém Soustředění vás nebude odvádět od důležité práce, ale zároveň vás bude o všem podstatném informovat prostřednictvím oznámení.

Kdo si hraje, nezlobí

Rádi upravujete fotografie a pak je sdílíte do skupinových chatů? Aby byla úprava obrázků snazší, lze využívat Image Playground. K úpravě fotek je možné použít nejrůznější pozadí, kostýmy, animace a podobně. To vše uživateli zabere několik sekund. Funkci Image Playground lze využít také při používání aplikace Poznámky. Kdykoliv si budete potřebovat vytvořit nějaké poznámky do telefonu, můžete si je následně upravit podle svého a dovést je k naprosté dokonalosti.

Produkty s Apple Intelligence

Chcete trávit čas ve společnosti Apple Intelligence a okouzlily vás některé její funkce? Plně integrovaná je do:

  • iOS 18
  • iPadOS 18
  • MacOS Sequoia

Protože společnost Apple nedělá nic pouze na půl, je jisté, že Apple Intelligence uživatelům rozhodně bude mít co nabídnout. Očividné to je z několika jejích vlastností, které jsme pro vás vypsali. Pokud chcete, aby byl váš čas strávený na telefonu, tabletu i počítači ještě efektivnější, rozhodně zvažte zakoupení produktu ze zabudovanou umělou inteligencí od společnosti Apple.

Zdroj textu: www.apple.com, em360tech

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články