fbpx

Etikety a štítky snadno a rychle – řešením je samolepicí papír a malá tiskárna

tiskárna barevná

V domácnosti i v kanceláři se bezpochyby najde využití pro nyní velmi populární pomůcku – samolepicí papír. Možná si říkáte, k čemu je to vůbec dobré, ale jakmile jej budete mít doma, zjistíte, že díky němu je řada věcí daleko snadnějších. Zjistěte, k čemu samolepicí papír je, jak se dá využít a co si pořídit, abyste doma nebo v práci mohli tisknout štítky bez potíží a nutnosti využívat izolepu nebo lepidlo.

Určitě pro posílání balíčků také využíváte samolepicí etikety a možná je doposud tisknete na běžný papír a pak složitě lepíte na balíček izolepou. Tomu může být jednou pro vždy konec, pokud si pořídíte samolepící papír. Tiskárna štítků vám pak pomůže řešit tyto povinnosti elegantně a rychle. Navíc zdaleka nejde jen o balíčky. Můžete si takto jednoduše označit zavařeniny, skleničky na koření nebo dózy, či dokonce tisknout dětem zábavné samolepky.

Obyčejný nebo na fotky?

Samolepicí papír se dá využít i na tisk fotek. Jedná se o speciální materiál, který umožňuje vysoce kvalitní grafický tisk, který splňuje nároky na kvalitu fotografie. Díky samolepicí straně můžete fotografie pohodlně lepit do alba, vytvářet z nich koláže nebo je použít na ozdobení nástěnky, lednice a dalších věcí. Se samolepicími fotografiemi se otevírá zcela nový prostor pro vaši kreativitu a sami uvidíte, že tyhle vychytávky budete používat denně a život bez nich vám bude připadat zbytečně složitý.

Proč si pořídit tiskárnu štítků

Toto malé zařízení nestojí mnoho peněz, nezabere mnoho místa, ale přesto vám může ušetřit spoustu práce. Najdou totiž uplatnění všude tam, kde potřebujete něco rychle označit – mohou to být různé výrobní štítky, ppl etikety, regály, bezpečností polepy a mnohé další. V nabídce jsou různé tiskárny s různými parametry a dovednostmi, takže si svého favorita najdete jak do firmy, tak i do domácnosti.

Zdroj obrázku: Pixabay

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články