fbpx

Inspirace pro maturitní ples pro rok 2023

růžové šaty

Plesová sezóna se rychle blíží. Je nejvyšší čas doplnit svůj outfit na tuto mimořádnou oslavu. Pro mnoho dospívajících dívek je to první opravdový večírek, na kterém mohou zazářit a ukázat svým přátelům úplně jinou tvář. Je to také příležitost k zábavě, takže oblečení by mělo zapůsobit a zároveň Vám umožnit volný pohyb na tanečním parketu. Které šaty budou obzvláště módní? Co se k nim vyplatí nosit? Jaké doplňky vybrat?

Šaty v seriálovém stylu

Obrovským hitem mezi dospívajícími dívkami je již několik týdnů seriál o školním životě Wensday Addamsové. Proto si mnoho dívek jistě vybere šaty v jejím stylu. Takové šaty by měly být nutně černé. Mohou mít krajkové prvky a průhledné vložky, pokud jsou ve stejné barvě. Celé šaty by měly být zcela klasické, se zakrytým výstřihem a zády. Plusem může být, že rozparky na sukni lze využít k odhalení nohou. K tomuto typu šatů je nutné nosit boty na vysokém podpatku. Ostatní prostě nebudou vypadat dobře. Lodičky a jehlové podpatky najdete zde https://wojas.cz/obuv-zeny-lodicky-na-jehlovem-podpatku. K černým šatům nezapomeňte zvolit černé boty. Určitě se budou hodit nejlépe a nebudou odvádět pozornost od celkové stylizace. Je to skvělé klasické duo.

Trochu třpytu

Letos bude maturitním plesům vládnout také třpyt. Zlaté a stříbrné kreace již mnoho sezón nevycházejí z módy. Letos jsou stále na vrcholu. Můžete si tak bez obav vybrat třpytivé šaty jakékoli délky. Každá bude dobrou volbou. Jde o to, aby se co nejlépe projevil výše zmíněný lesk. Z tohoto důvodu je nutné dbát na to, aby byly šaty doplněny správnými doplňky. Zlaté jehlové podpatky budou dobrým doplňkem Vašeho outfitu. Pokud se však rozhodnete pro tento styl, zapomeňte na další ozdoby. Přehánět to rozhodně není dobrá cesta a měli byste se jí vyvarovat. Ať je Vaší největší ozdobou krásná pleť rozzářená rozjasňovačem s třpytivými částicemi. Je to návrh na večírek, který můžete použít, pokud chcete, aby na Vás byly upřeny všechny oči v místnosti.

Barbie pink

K nejzajímavějším kouskům patří třpytivé šaty v barvě Barbie pink. Jedná se o chladný růžový odstín, který sluší zejména světlé pleti a blond vlasům. Obzvláště módní jsou šaty ze silné a na dotek kluzké látky. Jemný lesk dodává šatům noblesu a jemnost. Růžová barva je dívčí, takže se hodí pro mladé dívky na maturitní ples. Pokud chcete podtrhnout svou svěží krásu a očarovat svou přirozenou krásou, pak bude volba šatů v této barvě dobrou volbou. Zvláštní pozornost věnujte maxi délkám s odhaleným výstřihem. Některé modely mají snížené rukávy, které zdůrazňují krk a klíční kost. Samozřejmě, že u takového výstřihu je dobré zvolit dobře vybrané šperky. Perfektně bude vypadat zlatý náhrdelník celebritka nebo klasická šňůra perel.

Zdroj náhledového obrázku: Pexels

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články