fbpx

Jaké novinky nabízí Netflix v říjnu?

Léto už se s námi definitivně rozloučilo a s ním i různé kutilské práce na zahradě, kvůli kterým nebyl ani pořádně čas na televizi. Ovšem podzimní počasí se ukázalo v celé své kráse, a tak se i v říjnu můžete těšit na novinky z dílny Netflixu. 

Playlist

Velmi očekávanou novinkou, na kterou Netflix delší dobu láká, je seriál Playlist. Hlavní role patří zakladateli streamovací služby Spotify Danielu Ek, které ho si v seriálu zahrál Edvin Endre. Jedná se o životopisný seriál, který má divákům nastínit průběh toho, jak vlastně na myšlenku Spotify přišel a co všechno obnášelo spuštění této hudební platformy. Seriál by měl být zařazen do výběru 13. října.

The Watcher

Limitovaná série The Watcher popisuje skutečný příběh rodiny Brannockových, kteří se přestěhovali do svého vysněného domu na předměstí v New Jersey. Manželům Brannockovým v podání Bobby Cannavaleho a Naomi Wattsové začnou chodit nepříjemné dopisy s podpisem „strážce“. Dopisy jsou však tím nejmenším zlem oproti tomu, co manžele postupně čeká. Na premiéru se můžete těšit 13. října.

Barbaři 2

Příběh cheruského prince Arminia je plný krve, sexu a severských mýtů. Princ Arminius zvítězil nad římany ve Varové bitvě, ovšem rok na to se římské jednotky vrací silnější než kdy dříve. Na Arminia však doléhá jeho germánský původ, kvůli kterému si musí poradit se zradou svého bratra.

Telefon pana Harrigana

Na zfilmovanou adaptaci povídky od Stephena Kinga se příznivci Kingových děl mohou těšit už začátkem října. Chlapec z malého města v podání Jaedena Martella se spřátelí se starším samotářským miliardářem, kterého si zahrál Donald Sutherland. Po jeho smrti však mladý Craig zažívá něco, o čem se může málokomu zdát. Prostřednictvím iPhonu s ním zesnulý muž začne komunikovat a sdělovat mu hrůzná tajemství, se kterými se Craig musí vypořádat.

Nejšťastnější holka pod sluncem

Fanoušci krásné herečky Mily Kunis ji mohou vidět v dlouho očekávaném psychologickém thrilleru Nejšťastnější holka pod sluncem, ve kterém si zahrála Newyorčanku Ani Fanelli. Redaktorka Ani má vše, po čem každá žena touží, úžasnou práci v ženském časopise, šatnu plnou oblečení nejluxusnějších značek a nechybí ani její vysněná svatba v Nantucketu. Jenže dokonalou idylku naruší dokument, který popisuje události, co se staly na škole Brentley, kam tehdy jako 14letá dívka chodila. Ani se na dokumentu podílí svou výpovědí, ovšem zjišťuje, že dramatické události, ke kterým tehdy přišlo, ji mohou připravit o vše. Jenže je skutečně šťastná v životě, který žije? To zjistíte 7. října.

Starci

Horor Starci vypovídá o matce se dvěma dětmi, která se po letech vrací do rodného města na svatbu své sestry. Jenže málokdo čekal, že se taková veselá rodinná událost zvrhne doslova v boj o holý život, kdy se staří lidé vzbouří proti svým pečovatelům a budou se chtít pomstít především těm, kteří je odstrčili a zapomněli na ně.

The good nurse

Kriminální thriller, ve kterém si hlavní roli zahrála Jessica Chastain, se dočká premiéry už první polovinu září. Zdravotní sestra Amy je svobodnou matkou trpící srdečním onemocněním, které navíc podporují noční směny na jednotce intenzivní péče. Na oddělení přichází jak nová sestra Charlie v podání Eddie Redmayne, tak záhadná úmrtí pacientů, která jsou zpočátku připisována Charlie. Amy se však věci nezdají, a tak vyšetřování bere do svých rukou, které ohrožuje jak samotnou Amy, tak i její děti.

Dokument Dahmer – Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera

Tento dokument vás vtáhne do narušeného psychického myšlení známého kanibala Jeffreyho Dahmera. Ten na konci 80. let minulého století zavraždil nejméně 17 mužů a mladých chlapců a jejich ostatky si uchovával po celou dobu v mrazáku. Dokument zobrazuje dosud neznámé záběry a rozhovory.

Zdroj foto: freepik.com

 

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články