fbpx

Luxus a rychlost aneb auta jen pro ty vyvolené

Luxusní auta jsou snem mnoha lidí po celém světě. Ty nejlepší vozy se staly symbolem vysokého společenského postavení a majetku. Ať už se jedná o sportovní vozy, limuzíny nebo SUV, nejluxusnější auta nabízí nejen výkonnost a luxusní výbavu, ale také pocit moci a prestiže. V tomto článku se podíváme na některé z nejvíce luxusních a cenově dostupných vozů na trhu.

Rolls-Royce Phantom

Rolls-Royce Phantom je synonymem pro luxus a eleganci. Tento vůz je vybaven nejnovějšími technologiemi a nabízí neuvěřitelně pohodlnou jízdu. Je to jeden z nejvíce luxusních vozů na světě a jeho cena se pohybuje okolo 30 milionů Kč. Pokud si chcete užít skutečně jedinečnou jízdu, Rolls-Royce Phantom je tím pravým vozem pro vás.

Bentley Mulsanne

Bentley Mulsanne je dalším luxusním vozem, který si můžete pořídit. Tento vůz se pyšní nejen krásným designem, ale také vynikající jízdní dynamikou. Kožené sedačky, dřevěné obložení, výkonné ozvučení jsou samozřejmostí. Cena Bentley Mulsanne se pohybuje okolo 17 milionů Kč.

Mercedes-Benz S-Class Maybach

Mercedes-Benz S-Class Maybach je spojením prestiže a výkonu. Tento vůz nabízí velký vnitřní prostor a prvotřídní výbavu, jako jsou kožené sedačky, prvotřídní ozvučení a klimatizaci. S-Class Maybach je také vybaven nejnovějšími bezpečnostními funkcemi, včetně adaptivního tempomatu a systému pro sledování mrtvého úhlu. Cena tohoto vozu se pohybuje okolo 8 milionů Kč.

Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid

Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid nabízí luxus a sportovní výkon v jednom voze. Tento vůz je vybaven hybridním motorem, který kombinuje elektřinu a benzinový motor. Díky tomu je vůz schopen dosáhnout rychlosti až 310 km/h. Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid je také vybaven prvotřídní výbavou, jako jsou kožené sedačky, vysoká kvalita zpracování interiéru a moderní technologické prvky, jako je 12,3palcový dotykový displej, bezdrátové nabíjení mobilních zařízení a kvalitní audiosystém.

Tento vůz také nabízí dostatek místa pro pohodlné cestování i pro větší rodiny, s prostornou zadní částí a velkou zavazadlovou kapacitou. Svého majitele bude Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid stát více než 4 miliony korun.

Aston Martin DBS Superleggera

Pro vůz Aston Martin DBS Superleggera je charakteristikou luxus a rychlost. Tento vůz je vybaven 5,2litrovým V12 motorem, který dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za 3,4 sekundy. Interiér je plně vybaven prvotřídními materiály, jako jsou kožené sedačky, dřevěné obložení a prvotřídní ozvučení. Cena tohoto vozu se pohybuje okolo 19 milionů Kč.

Lamborghini Aventador SVJ

Lamborghini Aventador SVJ je auto, které si získalo srdce mnoha automobilových nadšenců. Tento vůz je vybaven 6,5 litrovým V12 motorem, který dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za 2,8 sekundy. Interiér je stejně jako předchozí vůz vybaven prvotřídními materiály, jako jsou kožené sedačky a prvotřídní ozvučení. Cena tohoto vozu se pohybuje okolo 26 milionů Kč.

Bugatti Chiron

Bugatti Chiron je jeden z nejvíce luxusních a rychlých vozů na světě. Tento vůz je vybaven 8,0 litrovým W16 motorem, který dokáže dosáhnout rychlosti až 420 km/h. Interiér je plně vybaven koženými sedačkami, které v kombinaci s dřevěným obložením dotváří auto k dokonalosti. Pokud máte okolo 100 milionů Kč, auto může být vaše.

Nejluxusnější auta na světě nabízí nejen neuvěřitelnou rychlost a výkonnost, ale také prvotřídní výbavu a design. Tyto vozy jsou určeny pro ty, kteří si mohou dovolit si splnit své sny o luxusním autě. Pokud hledáte nejlepší luxusní vůz na trhu, výše zmíněná auta jsou tou nejlepší volbou.

Závěrem lze tedy říci, že nejluxusnější auta jsou sice symboly úspěchu a prestiže, a mohou nabídnout neuvěřitelný zážitek při řízení. Avšak, při rozhodování o pořízení takového vozu je nutné brát v úvahu celkové náklady na jeho provoz a údržbu. A je vůbec takové auto praktické pro každodenní užívání? To už zhodnoťte sami.

Zdroj foto: www.freepik.com

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články