fbpx

Naučte se komplimenty, kterým neodolá žádná žena

Komplimenty jsou velmi jednoduchým prostředkem, kterým můžete posílit jak váš vztah, tak také sebevědomí toho druhého. Mějte na paměti, že komplimenty se netýkají jen vzhledu, měly by také poukázat na to, co se vám na dané osobě skutečně líbí. A o jaké komplimenty se jedná, se dočtete v článku.

Máš skvělý smysl pro humor!

Ruku na srdce, někdy jsme my muži natolik zaujatí až posedlí myšlenkou, že právě my musíme být těmi nejvtipnějšími na celé planetě. Kvůli tomu se ale často stane, že právě humor opačného pohlaví tím naším humorem zatlučeme hluboko do země. Žena se pak může cítit odstrčená, nedoceněná. Čím ji skutečně odrovnáte je uznání jejího humoru. Stačí pouhá jedna věta (jsi vážně legrační, jsi vážně dobrá, líbí se mi tvůj smysl pro humor a podobně) a bude vaše.

Z našeho rozhovoru jsem si vážně odnesl jen samé přínosné informace

Každý má rád pocit, že tomu druhému může tu a tam předat cenné informace, a to z jakéhokoliv soudku. Proto kompliment, kdy vyseknete poklonu nad informacemi, kterými vás zahltila vaše partnerka, ji nesmírně potěší.

Jsi vážně dobrá v tom, co děláš

Každý dělá to, co umí. O to je větší radost, když můžeme dělat to, co nás baví – ať už se jedná o práci, koníčky nebo jiné činnosti, které nás svým způsobem uspokojují. Jestliže máte vedle sebe ženu, která má svou práci, pochvalte ji, dejte jí najevo, že skutečně vidíte, že je mistrem svého oboru. Takový kompliment vás v jejich očích posune na zcela jiný level.

Naprosto ti důvěřuji

Žárlivost je vlastnost, která může ohrozit jakýkoliv vztah, často bývá dokonce příčinou konce mnoha vztahů. A i když vám může připadat, že vaše přítelkyně s někým laškuje nebo si posílá textovky, přejděte to. Spíše jí poděkujte za to, že jí můžete důvěřovat. Pokud nemáte důkazy o tom, že je vše jinak, netrapte svými domněnkami ani sebe, ani ji.

Nejsi jako někdo, koho jsem kdy potkal

Věta typu: „Nejsi jako ostatní holky“ je už dávno pasé, dnes už každá žena ví, že tuhle větu používá snad téměř každý muž na planetě, jen aby se dotyčné zalíbil. Čím ji ale můžete překvapit, je věta: „Nejsi jako všichni ostatní, jsi jiná“. Tímto se trefíte přímo do černého, kdy se vlastně pokloníte její osobnosti.

Jsi člověk, se kterým rád trávím čas

Mezi nejupřímnější a nejjednodušší komplimenty zároveň patří ten, který vyjadřuje, jak moc rádi trávíme s někým své volné chvilky. Nebojte se a řekněte jí, že s ní skutečně rádi trávíte čas, že je osobou, na kterou se těšíte každý den. Tento kompliment patří mezi ty, které potěší i přesto, že váš vztah trvá už nějakou dobu a dostal se do fáze stagnace. Je to skvělý způsob, jak své dlouholeté partnerce říct, co pro vás znamená.

Vypadáš úžasně, jako vždy

Všichni víme, že ženy jsou v některých případech velmi složité. Proto i některé komplimenty nemusí pochopit tak, jak je zrovna myslíte – zvláště ty, které se týkají vzhledu. Čím rozhodně nic nepokazíte, je kompliment neutrální: „Vypadáš úžasně, ostatně jako vždy“. Nenarážíte ani na její vzhled s make-upem ani na vzhled bez make-upu.

Zbožňuju to, jaká vlastně jsi

Člověk dostává nejrůznější komplimenty, například ty, které se týkají našeho oblečení, nového auta nebo jiných materiálních věcí. Málokdy se člověku dostane pochvaly, která poukazuje na jeho vnitřní já, na to, jaký je a jeho přednosti. Pokud vám na vaší partnerce skutečně moc záleží, poděkujte jí za to, jaká je, zmiňte její vlastnosti, kvůli kterým ji vážně zbožňujete.

Hlavně vždy tyto komplimenty říkejte upřímně!

Zdroj foto: www.freepik.com

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články