fbpx

Offline mezi lidmi? Příjemný relax!

Offline mezi lidmi Příjemný relax

Poslední dobou je velkým trendem stále u sebe nosit mobilní telefon. V lepším případě jen jeden, někdo vlastní “pro jistotu” dva. Jsou s námi všude. V práci, doma, na toaletě, na kouřové přestávce, na obědě, v restauraci, na večeři s partnerkou. Dokonce i v případě setkání se skupinou přátel leží ty malé krabičky vyzývavě na stole a neustále strhávají pozornost svého majitele. Zkusili jste někdy věnovat svůj čas nějaké aktivitě bez smartphonu?Že je trávení času offline zastaralé? Jak se moji obdivovatelé na „instáči“ dozví o mém skvěle prožitém večírku? Že bych neodepsal svým příbuzným během večeře se svou ženou?

Překvapte sebe i své okolí a zlepšete kvalitu svého života jednoduchým fíglem. Zkrátka odložte svého mobilního parťáka a nechte ho alespoň jednou za čas doma. Ocení to jak partnerka, tak rodina, ale i přátelé. A kam vyrazit, když už váš malý pomocník zůstane doma?Večeře

Možná to zní jako klišé, ale večeře patří do života většiny z nás. Rádi se necháváme hýčkat sympatickou obsluhou a výbornými pokrmy, jež lahodí oku, ale  i chuťovým a čichovým pohárkům. Je to ideální příležitost, jak mimo domov strávit čas se svými bližními a soukromě si s nimi promluvit.

Opravdu byste takovou milou událost kazili zvoněním a následným sháněním se po svém smartphonu?

Víkendový pobyt

Víkendový pobyt v jednom z nejluxusnějších českých hotelů je opravdové pohlazení po duši. Čekají na vás výborná jídla, relaxace, masáže, projížďky luxusním vozem, rozlehlý anglický park… A pokud se vám zadaří správné načasování, třešničkou na dortu se stává krásné počasí v podobě zářivého slunečného dne. A pak se ozve skřehotání mobilního telefonu, a vy se záhy přesunete myšlenkami ke kamarádovi, který si chtěl půjčit váš vůz. Nekažte si tak krásný čas online světem, který vlastně ani neexistuje. Nakonec, co více by vám mohlo chybět?Divadlo

Pokud patříte mezi méně společensky založené jedince nebo vám nedělá dobře společnost většího počtu lidí, jejichž pozornost je často zaměřována na vás, oceníte poklidný večer na divadelním představení. Dostanete tak šanci být pravým gentlemanem a zároveň prožijete příjemné chvilky v kulturním prostředí. Zvonění mobilního telefonu je v divadle nepřípustné, proto svůj smartphone můžete s klidný svědomím ponechat doma. A na tichý režim ani nemyslete, máte s sebou přece okouzlující doprovod, kterému můžete věnovat svou pozornost a čas.

Navrhli jsme vám jen malé množství aktivit, avšak to ani nebylo cílem. Účelem článku bylo ukázat, že gentlemanem nebudete o nic míň bez mobilu, ba naopak. Navíc si získáte sympatie svého okolí a stanete se velmi oblíbeným společníkem. Nakonec, kdo by nestál o okouzlujícího gentlemana po svém boku, kterého opravdu zajímají vaše slova, jenž neutíká každých pár minut do úplně jiného světa, neboť jeho telefon neúprosně hlásá nové příspěvky na Facebooku, pracovní nově příchozí emaily, SMSky od přátel, případně novinky v oblíbené hře.

 

 

Podařilo se nám vás přesvědčit? Jak často trávíte svůj čas ve společnosti chytrých krabiček?

 

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články