fbpx

Nový telefon vás nemusí zruinovat! Jaké typy jsou skvělé v poměru cena versus výkon?

Bez telefonu se v dnešní době už nikdo neobejde, člověk, co nemá chytrý telefon, jakoby neexistoval. Jenže kdyby ty telefony nebyly tak drahé. Naštěstí, trh nabízí spoustu možností a produktů, za které nemusíte vypláznout šílené peníze. Inspirujte se tipy na smartphony, které se pohybují v přijatelné cenové kategorii a svými funkcemi spíše vyčnívají než zaostávají.

Huawei P30 lite

Značku Huawei jistě nemusíme představovat, v posledních letech se telefony této značky staly velmi vyhledávané. Velmi oblíbený model P30 se stále pohybuje nad 10 tisíci, ale jeho malý bratříček je o víc jak polovinu levnější, nemluvě o jeho funkcích. Na první pohled zaujme trojitá kamera, 48Mpix fotoaparát, 8Mpix širokoúhlý objektiv a 2Mpix objektiv pro efekt hloubky ostrosti. Rozměr displeje se pyšní 6,15 palci, nehledě na jeho dobrý jas a čisté barvy.

Samsung Galaxy A32

Samsung Galaxy A32 je poměrně cenově dostupná volba co se týká řady Galaxy. Dnes se tento telefon pohybuje kolem 5 tisíc, což je velmi skvělá cena za čtyři objektivy na zadní straně – hlavní fotoaparát (48 Mpix), ultra širokoúhlý fotoaparát (8 Mpix), makro fotoaparát (5 Mpix) a pomocný fotoaparát (2 Mpix). Rozlišení TFT displeje je 1600 x 720 pixelů.

Poco X3 Pro

Na trh s mobilním telefonem X3 Pro přišla také dceřiná společnost Xiaomi Poco. A věřte, že tento smartphone se rozhodně nemá za co stydět. Pyšní se LCD FHD displejem s rozlišením 2 440 x 1 080 pixelů. Hlavní fotoaparát nabízí 48 Mpix, ultraširokoúhlý objektiv s 8 Mpix, makro fotoaparát se 2 Mpix a hloubkový senzor také se 2 Mpix. Nesmíme také zapomenout na přední kameru, jejíž rozlišení je 20 Mpix.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Mezi další smartphony střední třídy patří Redmi Note 10 Pro od značky Xiaomi. Již na první pohled zaujme jasným, vysoce kontrastním 6,67palcovým displejem a 108Mpix hlavním fotoaparátem, což je k ceně naprosto geniální.

Který telefon je vaším favoritem?

Zdroj foto: freepik.com

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články