fbpx

Trápí vás zápach ve voze? Na vině je klimatizace plná patogenů

Klimatizace v autě

Když poklidíte svůj domov, obvykle se vám za to odvděčí svěží vůní. Proč to samé ale neplatí u automobilů? Ve voze tráví většina z nás mnoho času. Často se zde potíme, necháváme zde zbytky jídla a také tu často vozíme domácí mazlíčky. I po uklizení se však ve voze může hromadit zápach. Důvodem není samotný interiér, ale především klimatizace ve vašem voze, protože se zde hromadí kondenzát, který vytváří dokonalé útočiště pro nejrůznější bakterie, plísně a viry. 

Když zde následně cirkuluje vzduch, po autě se hromadí jak zápach, tak právě i patogeny, které následně vdechujete a tím ohrožujete své zdraví. Zvolte cisteniklimatizace.

Čištění klimatizace ozonem vás problémů zbaví

Mnoho lidí neví, co to ozon je. Jedná se o alotropní modifikaci kyslíku, který má mimořádně silné oxidační účinky. Používá se v mnoha oborech jako nejúčinnější dezinfekce. Je dokonce i účinnější než chlor a v jeho přítomnosti rychle zahynou veškeré patogeny. Je nestabilní a je potřeba ho vyrábět přímo na místě. Pokud vás cisteniklimatizace zajímá, je potřeba se obrátit na specializovanou firmu, kterou naleznete na ozonovecisteniklimatizace.cz. 

Tato firma disponuje moderním generátorem ozonu, který je za pomocí elektrických výbojů generován z kyslíku, který je přítomný v samotném voze. Ozón doslova vydezinfikuje celý váš vůz od všech patogenů. Eliminovány budou i veškeré pachy, které ve vašem vozidle byly. 

Na rozdíl od jiných způsobů čištění, po ozonu nezbydou žádné nebezpečné chemické zbytky. Pokud byl váš vůz cítit třeba cigaretovým kouřem, zápachem po zvířatech, po potu nebo po jídle, tyto pachy budou také odstraněny. Doporučuje se provádět cisteniklimatizace pravidelně. Obzvláště u alergiků a astmatiků by se mělo dbát na pravidelné čištění klimatizací. Pokud jste ho ještě nikdy neprováděli, i váš vůz je plný patogenů, o kterých ani nevíte. Nesnažte se zápach maskovat různými vůněmi do auta, pouze ozonové čištění klimatizace je skutečným řešením, které přináší efekt. Zajisté vás potěší skutečnost, že není drahé a může si ho dovolit každý. 

Každý vůz má jinak velký klimatizační systém, proto je cena odlišná v závislosti na tom, jaký vůz máte. V průměru za něj zaplatíte kolem 500 Kč a zabere vám jen něco přes hodinu času. Na čištění se můžete objednat po telefonu i emailem. 

Chcete cestovat ve voze, který je pro vás i vaší rodinu bezpečný? Chcete, abyste se ve voze cítili příjemně? Objednejte se na čištění klimatizace co nejdříve.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články