fbpx

Výsledky průzkumu sexuálních playlistů. Jaké žánry hrají v ložnici nejčastěji?

sexuální playlist dle výzkumu

Nedokážete si příjemné chvilky v ložnici představit bez hudby? Z nedávného průzkumu vyšlo jasně najevo, jaké hudební žánry hrají v ložnicích nejčastěji a který interpret je nejoblíbenější. Sestavte si sexy playlist!

Máte svůj oblíbený playlist pro intimní chvilky?

Hudba má na náš život ohromný vliv. Každý z vás má jistě svou oblíbenou píseň, kterou si pustí kdykoliv, kdy má důvod k oslavě nebo zkrátka jen má dobrou náladu. Není proto nijak překvapivé, že také během intimních chvilek si lidé rádi pouštějí hudbu. Zamysleli jste se ale někdy nad tím, jak může volba playlistu ovlivnit váš výkon? Pojďme se společně podívat na nejoblíbenější žánry, interprety i aktuálně nejžhavější píseň.

Jaká je nejoblíbenější skladba při sexu?

Začněme rovnou tou vůbec nejoblíbenější písní, kterou si lidé během intimních chvilek rádi pouštějí. Napadá vás, kdo by ji mohl mít na svědomí a o jaký hit by se mohlo jednat? Nebudeme vás dlouho napínat a rovnou vám prozradíme, že tou vůbec nejoblíbenější skladbou, která se objevuje v sexuálních playlistech, je píseň Super Freaky Girl od Nicki Minaj.

Jaký je nejčastější interpret v sexuálních playlistech?

Zatímco Nicki Minaj drží příčku s nejčastěji přidávanou skladbou do sexuálních playlistů, tím nejčastěji přidávaným interpretem je the Weeknd. Za ním se umístili:

  • Kanye West
  • Deftones
  • Drake
  • Lana Del Rey
  • Kendrick Lamar
  • Tyler, the Creator
  • Rihanna
  • Taylor Swift
  • Doja Cat

Nejoblíbenější žánry

Jak se ukazuje, lidé mají své jasné preference také v žánrech. V ložnicích se nejčastěji pouští pop, na druhé příčce figuruje hip-hop a rap, třetí příčku obsadilo R&B a soul. Na dalších příčkách se objevil Indie rock, následovaný alternativní hudbou, elektronickou taneční hudbou, heavy metalem a klasickým rockem.

Proč si lidé během intimnich chvilek pouštějí hudbu?

Ve studii samozřejmě nechyběli ani otázky týkající se toho, proč si lidé vůbec hudbu během intimnich chvilek pouštějí. 68 % dotázaných uvedlo, že jim hudba pomáhá překonat jejich úzkost ze sexuálního výkonu. 63 % lidí uvedlo, že jim poslech hudby dokonce pomáhá prodloužit dobu, kterou sexu věnují a zlepšit jejich výkon.

Ovlivňuje hudební žánr délku styku?

Jak se ukazuje, hudební žánr má na výkon v peřinách skutečně ohromný vliv. Alespoň to vyplývá z tohoto průzkumu sexuálních playlistů. Lidé, kteří si k výkonu pouštějí hip-hop, rap a klasickou hudbu se radují z nejdéle trvajících sexuálních hrátek, kterým věnují více jak 30 minut. Naopak nejméně času trvají erotické hrátky lidem, kteří si v posteli pouštějí zrychlenou elektronickou taneční hudbu.

Co mají společné fetiš, sexuální orgie a country?

Studie se zaměřila také na to, jak jsou jednotlivé hudební žánry spojené s fetišem a sexuálními orgiemi. Zatímco fetiši přeje nejvíce heavy metal a jeho fanoušci si postelové hrátky neváhají pořádně okořenit, country se stalo překvapivě častou kulisou při sexuálních orgiích. Country hudba se také pojí s méně častým používáním ochrany při sexu a podle dalšího výzkumu z roku 2019 jsou lidé, kteří při sexu poslouchají country, nejspokojenější se svým sexuálním životem.

Jak to máte s poslechem hudby během intimních chvilek vy? Máte sestavený svůj playlist na míru a pravidelně ho upravujete a aktualizujete nebo dáváte přednost tichu? Studie zabývající se průzkumem sexuálních playlistů rozhodně nutí k zamyšlení a možná i ověření teorie o vlivu hudebního stylu na výkon, nemyslíte?

Zdroj textu: blog.ziphealth.co, womenshealth.com.au

Zdroj foto: www.freepik.com

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články