fbpx

Zařizujeme pánský šatník: Co by v něm určitě chybět nemělo?

Oblečením člověk dává najevo vztah k sobě samému. Má-li na sobě čisté a hezké oblečení, je vidět, že si sám sebe váží. I pánové by proto měli dbát na vybudování svého šatníku, díky kterému budou vypadat vždy dobře. Jak ho zařídit?

Trička a košile

Nejoblíbenějším pánským oblečením jsou bezesporu trička. Jsou pohodlná, praktická a dobře se nosí. V košilích ale muž vypadá úhledně, proto ani ony by v šatníku neměly chybět. Volit je dobré několik základních barev, které vám sluší. S černou a bílou nikdy neuděláte krok vedle. Ty jsou moderní a atraktivní v každé době.

Pánské mikiny

Jak vybírat pánské mikiny? Jsou alternativou svetrů, méně formální a vhodné spíše pro volnočasové aktivity. Ale i ony mají v šatníku muže své místo. Vybírejte proto střih, který lichotí postavě. Barvu volte dle barevné škály triček, jež máte v zásobě. Měly by totiž k sobě ladit. Ať už bude mikina s kapucí, nebo bez ní, jedná se o pohodlný kousek oblečení, v němž se muž vždy cítí dobře. Některé modely je možné nosit i do zaměstnání, kde není daný přísný dress code.

Pánské ponožky

Nedílnou součástí oblečení jsou pánské ponožky. Možná v dnešní době máte spíše dojem, že se přestaly nosit, protože z bot mužům kouká nahé lýtko. Opak je ale pravdou. Ponožky jsou stále potřeba, jen se změnila výška jejich lýtkové části. Nyní se nosí velmi krátké, kotníkové. K formálnímu obleku by ale muž měl mít v zásobě ponožky v klasické délce. Zde nahá noha není žádoucí.

Klidně vsaďte na oblíbenou černou barvu. Někdo ani jinou barvu již nekupuje. Je to praktické řešení i v případě, že vám vaše pračka ponožky ráda nechá zmizet. Nemusíte pak řešit, co udělat se zbylou ponožkou, která nemá kamarádku do páru. Atraktivně ovšem vypadají také barevné a vzorované ponožky, hodí se zejména pro sebevědomé muže, kteří se nebojí být originální.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články