fbpx

Darujte originální dárek, který Vaši blízcí nebudou chtít sundat

Hledáte takový dárek, který Vašim blízkým nebude ležet jen na dně skříně, ale spíše se s ním budou těžko loučit, až doslouží? Ať už chcete potěšit sami sebe, obdarovat své blízké anebo propagovat novou značku, vždy se najde dobrý důvod, proč si nechat vytisknout tričko s vlastním nápisem.

Takový kousek se pak stane výjimečným kouskem šatníku. Nejzábavnější na tom celém je, že nemusíte být designérem proto, abyste vytvořili opravdový unikát. Miluje Vaše dcera koně nebo je Vaše babička vášnivá kuchařka? Zužitkujte tyto jejich přednosti a přeneste je doslova na plátno.

Máte pocit, že je to příliš složité a Vy nemáte natolik kreativního ducha? Pak si na stránce – Vytvorsipotisk.cz budete lebedit, protože ke zdárnému objednání opravdu stačí pár kliknutí. Vše je přehledné a během pár kroků vytvoříte originální a personalizovaný design trička, který nemá nikdo další.

Tipy pro Vás, aby výroba originálního trička byla hračka

K nabídce Vám je k dispozici široký sortiment dámských, pánských i dětských triček a spoustu druhů modelů, ze kterých je možné vybírat. V široké nabídce vysoce kvalitních triček různých materiálů a barev si na své přijde opravdu každý, a to i v případě, pokud se krom klasických triček chcete pustit do funkčních sportovních triček, tílek bez rukávu či do potisku triček s elegantním límečkem.

Krok 1: Na úplný začátek mějte představu především o velikosti, barvě a materiálu výsledného trička. Výběr základního trička stojí na samém počátku navrhování – pak už přichází ta zábavnější a kreativnější činnost. Díky jednoduchým ovládacím panelům se snadno dostanete na samotný návrh trička.

Zde se fantazii a kreativitě meze nekladou. Můžete si vyloženě hrát s různými motivy písma, jeho velikostí, umístěním i barvou. Máte s přáteli či rodinou oblíbenou frázi, která je jen a jen Vaše? Pak je teď ten správný čas, kdy ji použít.

Krok 2: Abyste výslednému tričku dodali na originalitě, pohrajte si s obrázky. Nahrávat můžete vlastní obrázky či fotografie nebo si nechat poradit od umělé inteligence (AI) a následně si už jen hrát s velikostí a umístěním. Celý proces tvoření sledujete přímo na tričku, které jste si na začátku vybrali a máte tak neustále před sebou, jak bude hotový produkt vypadat.

Krok 3: Tento postup můžete zopakovat i na zadní straně trička jednoduchým překliknutím z předku na záda. Můžete zkoušet různé varianty a ladit konečnou verzi, dokud nebudete zcela spokojeni. Celý proces je u konce a stačí už jen objednávku potvrdit, čekat na její doručení a zažít tu obrovskou radost z finálového produktu.

Že se to zdá až příliš jednoduché? Ono opravdu je. Vyrobit si tričko s vlastním potiskem je nejen zábavné, ale také užitečné. Díky Vašemu nápadu a chvilce, kterou strávíte nad návrhem, získáte přímo bezkonkurenční dárek, a to za to stojí!

Zdroj fotografií: Vytvorsipotisk.cz

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články