fbpx

Buďte fit jako David Beckham s pomocí těchto 5 tipů

David Beckham, ikona, která je oblíbená jak u žen, tak u mužů. Ruku na srdce, pánové, kdo by nechtěl vypadat alespoň z části jako tato fotbalová star? Naštěstí je David Beckham sdílný a vy se tak můžete nechat inspirovat jeho tipy, jak se udržovat fit.

Aktivní životní styl

Samozřejmě, sport je pro Davida Beckhama celý jeho život. A i když od něj výrazně upustil, během dne se snaží být stále v pohybu. Nemáme na mysli pravidelnou hodinku v posilovně, podle něj je naprosto přirozený pohyb dát například přednost ranní procházce před vezením dětí do školy autem.

Sportujte

Jak jsme již zmínili, sport je důležitou součástí Beckhamova života. Proto se mu i nadále věnuje ve svých dnech volna. David Beckham rád hraje tenis, kromě toho také pravidelně běhá. Jak všichni víme, běh je výborný pro udržení fyzičky.

Silový trénink je nezbytný

Cvičit byste neměli jen proto, že chcete zhubnout, ale cílem by pro vás mělo být silné a zdravé tělo. Nemusíte nutně trénovat dvě hodiny denně, ale je důležité neustále posilovat svaly a provádět kombinaci tréninků s vyšší intenzitou a regeneračních cvičení. S přibývajícím věkem totiž dochází ke ztrátě svalové hmoty, silový trénink je jedním z klíčů, jak tomu předejít.

Nebojte se popíjení kávy

Existuje mnoho studií (například studie z Mayo Clinic), které tvrdí, že pití kávy má mnoho zdravotních benefitů, mezi něž se řadí předčasné úmrtí, ochrana před Parkinsonovou chorobou, cukrovkou 2. typu či srdečními problémy (např. mrtvice). Kromě toho je skvělým boostrem před cvičením.

Domácí jídlo je nadevše

Není nic špatného na tom, když se čas od času zajdete najíst do restaurace nebo si objednáte do práce oběd. Jenže domácí stravu skutečně nic nenahradí, už jen z toho důvodu, že máte větší kontrolu nad ingrediencemi. Vyhnete se přebytečnému tuku a cukru.

Zdroj foto: freepik.com

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články