fbpx

Cuervo y Sobrinos – hodinky s neuvěřitelnou historií

Hodinky

Hledáte hodinky, které nevynikají jen přesností a designem, ale stojí za nimi zajímavý příběh? Přesně to splňují hodiny Cuervo y Sobrinos, které vypráví skutečně jedinečnou historii. Navíc nabízí neotřelý luxusní design, který zaujme i ty nejnáročnější uživatele.

Hodinky z Karibiku

Celý příběh začal na Kubě, kam se jako španělský přistěhovalec dostal klenotník Ramón Fernandez Cuervo, který si zde otevřel své první klenotnictví. To byl ale jen začátek daleko zamotanějšího příběhu, ke kterému se po pár letech připojili i jeho synovci, a tak vzniklo jméno značky Cuervo y Sobrinos. Obchodu se dařilo, a to i po smrti zakladatele, a postupem času nastala ideální doba na expanzi do Evropy. Roku 1928 značka otevřela továrnu na hodinky v La Chaux de Fonds ve Švýcarsku a od té doby se píše historie jedinečného designu, který v sobě nese latinskoamerický oheň, vášeň i originalitu.

Cuervo y Sobrinos se stala vyhledávanou značkou celé řady známých osobností a dodnes láká na jedinečné kolekce hodinek, které na první pohled vynikají nad ostatními.

Těžké časy

Jenže sláva nikdy netrvá věčně, a tak s nástupem Fidela Castra byl podnik znárodněn a zdálo se, že luxusním hodinkám je konec. Naštěstí se v 90. letech podařilo značku zpět odkoupit a už v roce 2002 vystavovala své produkty v Basileji, aby v následujících letech navázala na svou bohatou historii a jedinečný příběh. Pokud se chcete o její historii dozvědět něco víc, přečtěte si článek o značce Cuervo y Sobrinos.

Vsaďte na hodinky s kubánským původem

Helveti nabízí hned několik kolekcí této světoznámé značky. Je pravdou, že jejich design je originální a nemusí na první pohled sednout každému, ale pro ty, kdo touží po jedinečnosti a chtějí vyniknout, jsou skvělou volbou. Přijďte si je osahat a vybrat si svého společníka, který vám bude hlídat čas.

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články