fbpx

Exkluzivní šipky od Garyho Andersona nesmí chybět žádnému milovníkovi tohoto sportu

kovové šipky

Proslavit se dá různými způsoby, a to třeba i sportem, který je mnohými považován spíše za hospodskou zábavu. Řeč je samozřejmě o šipkách. Ty mnozí vnímají jako jakýsi paskvil mezi sporty, protože původně se skutečně jednalo spíše o kratochvíli těch, kteří rádi trávili čas v různých putykách.

Hrajte šipky jako mistr

Dnes se jedná o již zcela vážně chápané sportovní odvětví, které se těší velké přízni, a mnozí hráči jsou skutečnými hvězdami ve svém oboru. K těm patří třeba i proslulý Gary Anderson, skotský šipkař, který je mimo jiné i dvojnásobným mistrem světa organizace PDC. To však zdaleka není vše – ovládl také International Darts League a the World Darts Trophy a mnoho dalších. V neposlední řadě pak vyhrál 31 turnajů kategorie PDC Pro Tour, což je třetí nejvyšší počet. Chcete hrát jako tahle legenda? Máte možnost – pořiďte si šipky, které navrhl právě tento legendární hráč, a promítl do nich svá léta zkušeností s tímto sportem.

Kvalitní šipku poznáte na první pohled

Steelové šipky Unicorn Phase 1 jsou kvalitní wolframové barrely (90% tungsten), na kterých najdete nejen vyrytý nápis Unicorn, ale také unikátní podpis Garyho Andersona. Jde o velice kvalitní produkt, který ocení každý, kdo to se šipkami myslí aspoň trochu vážně.

Kvalitní šipka je totiž základem přesného házení. Dnes je výběr šipek skutečně velmi široký a zvolit si můžete z mnoha typů, jež mohou mít štíhlá i baculatá těla, a k tomu pestrobarevné letky.

Výběru šipek věnujte pozornost a vyplatí se je před nákup klidně i vzít do ruky a řádně vyzkoušet. Klíčové je především, aby šipka padla do nejen do oka, ale také do ruky. Při letu by se měla pohybovat lehce a plynule, přičemž její pohyb by měl být komíhavý – a přesně takové jsou i šipky Unicorn Phase 1 od Garyho Andersona. Pro milovníky šipek se může jednat o skutečně jedinečný dárek nejen k Vánocům.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

 

 

 

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články