fbpx

Trendy pánské střihy pro rok 2024: Textury, neposedné vlasy i óda na vlny

Trendy pánské střihy pro rok 2024

S novým rokem přichází také nejvyšší čas na návštěvu barber shopu či klasického kadeřnictví. Módní účesy se totiž nevyhýbají ani pánům a již nyní je zcela zřejmé, co se letos bude nosit. Pokud chcete, aby byl váš účes v souladu s aktuálními trendy na rok 2024, vyberte si z následujících tipů. V seznamu moderních pánských účesů si každý najde to své.

Přitáhněte ke svému účesu pozornost a vsaďte na textury

Milujete vyholené části vlasů a textury, které okamžitě upoutají pozornost kolemjdoucích? Pokud ano, máte štěstí, že právě hrátky s texturami budou v letošním roce velice aktuální. Šikovný kadeřník vám s pomocí strojku dokáže na hlavě vytvořit téměř cokoliv. Stačí se tedy rozhodnout, jaká textura se vám líbí nejvíce. Necháte si vyholit pouze část hlavy? Vydáte se cestou postupných přechodů od krátkých vlasů po stranách k delším na vršku hlavy? Nebo si snad necháte rovnou vytvořit nějaké tvary? Aby účes s texturami skutečně vypadal skvěle, je nutné navštěvovat barber shop pravidelně a střih si nechávat udržovat.

Vylezl jsem právě z postele a šel rovnou do práce

Neradi trávíte příliš času v koupelně péčí o svůj účes a dáváte přednost střihům, o které není nutné se příliš starat? I pro vás se v nabídce trendy pánských střihů pro rok 2024 najde skvělé řešení. Účesy, které vypadají, že jste se právě probudili a vlasy si pouze zběžně prohrábli rukama, jsou totiž stále trendy. K jejich údržbě určitě oceníte praktický gel, kterým je ráno skutečně pouze jemně prohrábnete a ihned můžete pokračovat do práce.

Nechte vyniknout své vlnité vlasy

Máte-li přirozeně vlnité vlasy, nechte si je trochu narůst. Ideálně tak, aby z nich šel vytvořit drdol na vršku hlavy. Tak budete mít možnost nosit je rozpuštěné a v případě potřeby si je kdykoliv nahoře svázat do uzlu. Aby ovšem nedbalý účes s vlnami působil hravě a moderně, je nutné věnovat vlasům speciální péči a pravidelně je mýt, nechávat zastřihávat roztřepené konečky a případně do své vlasové rutiny zařadit také gel, aby vlasy udržel na místě.

Neposedná čupřina i elegantní střih do kanceláře

Nemáte rádi dlouhé vlasy, ale ani sestřih na vojáka vám zcela nesedí? Co se vydat zlatou střední cestou a vsadit na osvědčené vyholení po stranách, ale delší vlasy na vršku? Když necháte čupřinu trochu přerůst, vznikne vám messy účes, který ovšem působí velmi ležérně a lze s ním fungovat v kanceláři i volném čase. Do kanceláře stačí vlasy načesat dozadu a pomoci jim lakem či gelem, ve volném čase můžete nechat čupřinu žít svým životem a hrdě nosit messy účes.

Tipy pro řídké a vypadávající vlasy

S přibývajícím věkem je zcela běžné, že vám začnou vlasy vypadávat a mohou vznikat kouty či kolečka. U každého muže je věková hranice, kdy k tomu dojde, jiná. Proto nepanikařte, pokud se to u vás přihodí již před třitícítkou – je to zcela běžné. Jakmile vám začnou vlasy řídnout a o slovo se přihlásí kouty, záleží na vás, jak se k této situaci postavíte. Kadeřníci se shodují na tom, že je důležité čelit situaci přímo a nesnažit se nic skrývat.

Svého osobního barbera tak požádejte o to, aby vám vlasy zkrátil a svůj účes noste hrdě a s hlavou vztyčenou. Určitě totiž nechcete působit směšně a nosit příčesky ši nepadnoucí paruky. Na mužích je totiž přeci jen sympatičtější a zajímavější to, když mají zdravé sebevědomí a nesnaží se cokoliv skrývat.

Který z výše zmíněných trendy střihů si zvolíte? Vydáte se cestou textur, nedbalé elegance, vlnitého mikáda či vsadíte na neposednou čupřinu? Ať už si zvolíte jakýkoliv účes, nezapomínejte na jeho pravidelnou údržbu.

Zdroj foto: www.freepik.com

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články