fbpx

Luxusní dárky, které potěší každého muže

Dárky pro muže je občas náročnější vymyslet. Zapomeňte na klasiku v podobě ponožek, voňavky nebo pyžama! Sestavili jsme pro vás seznam s návrhy, mezi nimiž vyberete dárek pro každého muže. Ať už to má být dárek k různým významným příležitostem jako jsou státnice nebo výročí, k narozeninám nebo k Vánocům.

Dárky pro bussinesmany

  1. Kvalitní hodinky

Luxusními hodinkami potěšíte každého milovníka stylu a zaneprázdněného muže, který se řídí heslem „čas jsou peníze“. High end produkt v podobě hodinek není jen stylovým doplňkem, ale také symbolem statutu a způsob, jak poodhalit charakter nositele. Vyberete ciferník se zlatým lemováním, nerez nebo moderní titanium? Kožený nebo pevný kovový řemínek?

  1. Šachová sada

Šach je disciplína králů, hra s tradicí známá po staletí. Masivní dřevěná šachová sada může být úžasným dárkem pro každého muže, který rád zaměstnává svůj mozek. Poslouží nejen jako relax, ale zároveň naostří mysl a poskytne zábavu na dlouhé večery.

  1. Luxusní whiskey

Skleničku dobré whiskey si po náročném dni rád vychutná téměř každý. Na výběr je z velkého množství výrobců a chutí. Vyzkoušejte irskou whiskey stařenou v dubovém sudu, skotskou „uzenou“ whiskey z ostrova Islay nebo netradiční japonskou připravenou podle prastarých receptur.

Dárky pro dobrodruhy

  1. Ultralehké kempingové vybavení

Při výpravách do přírody se v každém muži probouzí jeho zapomenuté divoké já. Nenechte ho zaniknout pod tíhou těžkého batohu plného zbytečností. Pořiďte mu ultralehké vybavení do přírody. Součástí každé lehké výbavy by měl být kvalitní péřový spacák, skladná nafukovací karimatka a tarp, který poslouží i jako pláštěnka. Dalšími vhodnými nezbytnostmi může být nádobí z titanu nebo hřejivé tričko z merino vlny.

  1. Dron

Tahle hračka zaujme z mnoha důvodů. Nejen že díky ní můžete mít z výpravy skvělé fotografie z ptačí perspektivy, možná se navíc vrátíte do dětských let, kdy jste si hráli s letadýlkem na ovládání a užijete si mnoho zábavy.

  1. Luxusní kompas

Málokdo se v dnešní době řídí při cestování kompasem, může však jít o skvělý symbolický dárek pro jakéhokoliv dobrodruha. Když navíc vyberete výrobce, který používá kvalitní materiály a s každým kouskem si vyhraje ručně, přidáte vyrytý osobní vzkaz, stane se kompas luxusním dárkem a upomínkovým předmětem zároveň.

Dárky pro kutily

  1. Litinová pánev

Litinové nádobí je luxus, se kterým bude každé jídlo chutnat o poznání lépe. Pokud muž, kterého chcete potěšit dárkem, rád vaří, jistě ho potěší litinová pánev nebo jiný kousek litinového nádobí. Péče o tento materiál je navíc tak trochu věda, šikovný kutil si s ním tedy navíc vyhraje i po vaření. Litinu je třeba pravidelně natírat vrstvou tuku a poté zahřívat, aby se tuk vpil do materiálu a zajistil vlastnosti, se kterými bude litina nepřilnavá a jídlo z ní bude vždy chutné.

  1. Miniskleník na pěstování bylinek

Pokud máte doma zahradníka, zkuste jej potěšit malým skleníkem se samozavlažovacím systémem pro pěstování bylin, který zároveň doplní interiér trochou zeleně a zajímavým designem. S touto vychytávkou navíc budete mít neustálý přísun čerstvých bylinek pro použití v kuchyni a dochucení jakéhokoliv jídla.

  1. Hvězdářský dalekohled

Váš muž nemusí být žádný astrolog, aby ho zaujalo sledování hvězd. Sledování vesmírných těles zaujme snad každého s alespoň trošku romantickou duší. K dostání jsou dalekohledy s různými rozlišeními, které poskytnou opravdu luxusní zážitek při sledování hvězd a zároveň skvělý relax.

Potřebujete ještě najít dárek na Potřebujete ještě najít dárek na valentýna 2022, nevíte co koupit? Podívejte se na web Dobravila.cz a vyberte si!

 

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články