fbpx

Ukažte všem, že patříte k sobě: Pořiďte si párová trička

Párová trička

Jste rádi středem pozornosti? Stačí obléct si to správné tričko, které zvědavé i obdivné pohledy kolemjdoucích samo přitáhne. Dobře zvoleným tričkem můžete dát svému okolí jasně najevo, jaký je váš názor nebo životní styl a kam a ke komu patříte. Nepotřebujete k tomu přitom ani otevřít pusu. Trička s originálními potisky, párová trička i ladící rodinné sety se těší čím dál větší oblibě. Podívejte se s námi, proč by takový kousek neměl chybět ani ve vašem šatníku.

Proč jsou párová trička ještě lepší než snubní prsteny

Manželé si už od nepaměti při svatebním obřadu na důkaz své lásky vyměňují snubní prsteny. Ty pak hrdě nosí, aby každý hned viděl, že ti dva zkrátka patří k sobě. Co může být ale ještě lepší než označit si svou drahou polovičku kroužkem z ušlechtilého kovu? Pořiďte si set triček pro pár! Párová trička jsou totiž mnohem lépe vidět už z dálky, a kromě vašeho láskyplného spojení toho mohou vykřičet do světa ještě mnohem víc.

Párová trička mohou nejen dokonale ladit barvou a motivem, ale také vtipně glosovat váš vztah nebo třeba vyjadřovat vaši hrdost na partnera. Skvěle se hodí na každodenní nošení i na jakoukoliv akci, kam společně vyrazíte. Ještě větší parádu udělají třeba na společných fotkách.

Získejte díky tričku nové přátele

Máte originální koníček, oblíbený film nebo hudební kapelu, a ne a ne najít někoho s podobným vkusem? Třeba jste ho už dávno potkali, jen jste si toho díky běžnému oblečení ani jeden z vás nevšimli. I tohle se dá snadno vyřešit tím správným kouskem oblečení. Pořiďte si personalizované tričko, které vaše zájmy a vkus prozradí každému na potkání.

Noste hrdě na prsou, co máte rádi, a uvidíte, že vás brzy začnou lidé sami zastavovat. Fanoušky stejného směru pak možná najednou začnete potkávat i na místech, kde byste to nikdy nečekali.  A kdoví, třeba nakonec díky jednomu tričku získáte i hromadu nových přátel.

Označte si svoji partu

Chystáte rozlučku se svobodou, vyrážíte s partou přátel na vodu, na ryby nebo třeba na fotbalové soustředění? Ukažte všem na první pohled, že patříte k sobě. Oblékněte set triček, která každému prozradí, že nejste jen náhodné seskupení lidí, ale že jste tým. A třeba i v tomto případě můžete díky tričkům získat nového budoucího člena vaší party.

Rodinný set triček pro hrdou mámu, tátu i jejich děti

Kapitolou samotnou o sobě jsou rodiny. Kdo nemá aspoň jednu rodinnou fotku v ladících tričkách, jako by nebyl. Rodinný set triček ale perfektně využijete i při spoustě dalších příležitostí, než je jen společné rodinné focení.

Co takhle zkusit použít set triček pro oznámení radostného očekávání nového člena rodiny? Stačí obléknout dítěti tričko s potiskem, který hlásá, že z něj bude brzy starší sourozenec. Fantazii se meze nekladou. A pak už jen vyrazit na návštěvu k příbuzným a čekat, kdo si toho všimne jako první. Nejen babičky tím určitě dostanete do kolen.

Další výhodou rodinných triček je to, že i mezi cizími lidmi každý hned na první pohled pozná, které dítě patří ke kterým rodičům. Ať už jste na dětském hřišti, v zábavním parku, dětské oslavě nebo na jakékoliv jiné akci, kde je větší množství drobotiny pohromadě. Když se dítko někam zatoulá, ostatní hned budou dobře vědět, komu ho přivést zpátky.

Zdroj náhledového obrázku: achtyzeny.cz

 

 

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články