fbpx

Dress code: Vyzrajte nad letním počasím pomocí těchto outfitů

Horké počasí je tady a s ním i vlna veder, která je někdy přímo nesnesitelná, zvláště tehdy, když pracovní dress code nedovolí šortky ani tričko. Nechte se inspirovat následujícími tipy, které vám poradí, jak se v letním období oblékat.

Letní outfity do práce

Jen dvě tajné zbraně vám pomohou k tomu, abyste lépe zvládli letní horké dny v práci. První je vaše tělo a fyzička a druhou je materiál a střih vašeho oblečení. V letních dnech se vyhněte nošení mohutných obleků z těžkého materiálu a úzkého oblečení, a to i přesto, že slim košile vypadají tak zatraceně dobře. Volte spíše košile klasické, širší a vybírejte také světlejší barvy, které odráží teplo. I na materiálu záleží, ideální volbou je len a bavlna, které díky své struktuře zajišťují cirkulaci vzduchu.

Když se posezení protáhne do večerních hodin

Rčení „jdu na jedno“ známe snad všichni, zvláště teď, když se na těch zahrádkách sedí tak dobře. Abyste se pro tyto případy vybavili, budete potřebovat batoh nebo tašku přes rameno či do ruky, kam si můžete schovat případnou mikinu či letní sáčko. Ideální jsou tašky kožené, díky nimž budete vypadat šik. Nezapomínejte ani na obuv, kožené tenisky jsou pro nošení přes den i v noci skvělou záležitostí. Zkombinovat je můžete s jednoduchými černými džínami, bílým tričkem a koženou motorkářskou bundou. Do tašky si schovejte mikinu s kapucí.

Grilování při nepříznivém počasí

Grilovačky s přáteli jsou typickým znakem léta. Jenže jak se na takové grilování obléci, když je slunce pod mrakem? Buďte praktičtí a trendy zároveň. Pod tu skvělou košili s palmovými vzory a tlumenými tóny si oblečte obyčejné slim bílé tričko a obyčejné džíny. Lehké bundy jsou nejen funkční, ale mnohdy doladí outfit k dokonalosti, v poslední době jsou to zejména „bomber“ bundy.

Jaký dress code v léte nejraději volíte vy?

Zdroj foto: freepik.com

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články