fbpx

Flanelové košile jsou stále in. Jak je nosit?

Většina z nás má flanelovou košili zafixovanou jako pracovní košili, která je pro kutily jak dělaná. Jenže něco na ní bude, když na ni nedal dopustit ani Al Borland. Flanelové košile zažívají znovu velký boom, dokonce i velké značky jako je Saint Laurent nebo Givenchy je řadí mezi své produkty. Při správné kombinaci budete vypadat dokonale.

Obyčejná flanelová košile

Spousta z nás má zafixované, že flanelové košile jsou pouze kárované. Jenže to je velký omyl, mohou být také jednobarevné v oblíbených barvách jako je bílá nebo světle modrá, proto ji můžete nosit prakticky ke všemu. Můžete ji nosit rozepnutou přes džíny a tričko, nebo navrstvit pod sako či objemnější svrchní oblečení – univerzálnost je zde klíčová.

Károvaná flanelka

Kárované flanelky jsou znakem ležérnosti, která vévodila grunge stylu v 90. letech, proto byste k této košili tak měli i přistupovat. Existuje mnoho vzorů kostkovaných košil, s nimiž svůj outfit dovedete k dokonalosti a mnohdy i k eleganci. Stačí jen správná kombinace. Například červené káro slaďte s obyčejným stretch bílým tričkem, černými džíny a celý look doplňte elegantní obuví.

Flanelová košile s kapucí

Flanelová košile s kapucí dnes zdaleka není oděvem, který nosili zejména studenti v již zmiňovaných devadesátkách. Tento kousek se snadno může stát součástí stylového šatníku dnešní doby. K tomu vám postačí jednoduché džíny, jednobarevné tričko a bílé tenisky.

Flanelová košile do studeného počasí

Jestliže flanelky zbožňujete, jistě se jich nebudete chtít vzdát ani v zimě. Sáhněte po flanelové košili s podšívkou, která je většinou z umělé kožešiny nebo vlny. V podzimním počasí nadělají jak spoustu parády, tak vás také zahřejí.

Zdroj foto: freepik.com

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články