fbpx

Jaké koncerty si letos nenechat ujít?

Jaké koncerty letos navštívit?

Letošní rok bude velmi plodný a spousta hudebních fanoušků si přijde na své. Které interprety byste si rozhodně neměli nechat ujít naživo? Máme pro vás seznam koncertů a hudebních festivalů, které v roce 2024 roztančí Českou republiku. Máte vstupenky na některé z nich?

Judas Priest a Rammstein

Máte rádi heavy metal? Pro případ, že by vám to uniklo, 29. března 2024 vystoupí v O2 areně slavná kapela Judas Priest. Koncert je již zcela vyprodaný, protože fanoušci se svých oblíbených Britů již nemohli dočkat. Stejně tak zmizely vstupenky na kapelu Rammstein, která letos oslaví již třicet let své existence a vystoupí v pražských Letňanech ve dnech 11. a 12. května. Jestliže své vstupenky nemáte, možná budete mít štěstí a těsně před konáním koncertů se jich pár uvolní.

Rock for People

Hudební festival Rock for People má již svou tradici a ani letos nebudou v Hradci Králové chybět slavná světová jména. Těšit se můžete například na kapely The Offspring, Sum 41, The Prodigy a Dogstar, kde je baskytaristou úspěšný hollywoodský herec Keanu Reeves. Letošní ročník festivalu Rock for People se koná od 12. do 15. července a vstupenky jsou ještě stále v prodeji.

Benátská!

Kromě tohoto festivalu se v Česku uskuteční ještě řada dalších, například Benátská! či Colours of Ostrava. I ty lákají na slavná světová jména. Na Benátské!, jež se již po několikáté bude konat Liberci, vystoupí například Scooter, Suzi Quatro, Divokej Bill, Ben Cristovao či Wohnout. Nechcete-li si tento letní festival nechat ujít, poznamenejte si do kalendáře datum  25. až 28. července. Letos se uskuteční jubilejní třicátý ročník, tudíž se rozhodně máte na co těšit.

Colours of Ostrava

Do Ostravy na tradiční Colours of Ostrava zase zamíří Lenny Kravitz, Queens of the Stone Age, Gogol Bordello, Tangerine Dream i Miss Monique. Letošní ročník zkrátka bude skutečně silný a o velká světová jména nebude nouze. Colours of Ostrava se uskuteční v termínu od 17. až do 20. července. Pokud se nechcete zúčastnit celého festivalu, pečlivě si nastudujte program, abyste nepřišli o vystoupení svých oblíbených interpretů.

Sepultura

Znáte brazilkou metalovou kapelu Sepultura? Pokud její hity milujete, můžete letošní rok zakončit právě na jejím koncertě. Ten se uskuteční 23. listopadu v O2 Universu. Kapela funguje již od roku 1984 a ovlivnila vývoj hudebních žánrů groove metal, trash metal i death metal.

Nenechte si ujít letošní nejočekávanější koncerty. Přestože vystoupení skupin Judas Priest a Rammstein jsou již zcela vyprodané, stále si můžete pořídit lístky na letní hudební festivaly a také na koncert brazilské kapely Sepultura. Kterou hudební událost si nenecháte ujít?

zdroj foto: www.pixabay.com

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články