fbpx

Návštěva Erotic Wellness: Skvělý sex ve vířivce!

Erotic wellness

S partnerem jsme si prohlíželi různé zajímavé nabídky, až jsme narazili na nový koncept – erotic wellness. I když už bylo pozdě večer, možná něco kolem 22. hodiny, rozhodli jsme se tam zavolat a zjistit něco víc. Příjemná recepční nás překvapila svou ochotou a informovala nás, že vše bude připravené během půlhodiny. A skutečně, po třiceti minutách jsme si už přebírali klíče od krásně upravených prostor a během chvilky jsme se líbali ve vířivce. Návštěvu si nemohu vynachválit.

Příchod do Erotic Wellness

Reklamu na toto místo jsme našli na internetu, kde byly nabídky jak pro sex Brno, tak pro Ostravu. Partner zavolal na telefonní číslo uvedené na stránkách. I když byla recepční zpočátku podrážděná kvůli pozdní hodině, po pár minutách rozhovoru se ukázala jako velmi ochotná. Poskytla nám přesnou adresu a navigaci, což nám značně usnadnilo cestu. Slečna na recepci byla milá a upravená, provedla nás po Erotic wellness a podala základní informace. Po několika minutách rozhovoru nás nechala užívat si společné chvíle plné rozkoše.

Prostory Erotic Wellness

Prostory byly vybaveny různými erotickými hračkami a pomůckami. Líbily se nám detaily jako chlupaté polštáře, které jsem využívala během sexu, svíčky a aroma difuzéry, které podporovaly romantickou atmosféru a vášeň. Čekala na nás také připravená vířivka, o které jsem předem ani nevěděla. Místnost byla osvětlena svíčkami a LED světlem, a na zdi bylo zrcadlo, ve kterém jsem se mohla sledovat s rozpuštěnými vlasy. Musím uznat, že při pohledu na sebe nasedlou na partnerovi jsem se cítila jako bohyně sexu. Tento zážitek byl jedinečný a ideální příležitostí pro sex ve wellness.

V sauně jsme nevydrželi dlouho, protože ji zapnuli až při našem příchodu a nebyla ještě dostatečně nahřátá. Vrátili jsme se proto na postel, kde zrcadla a polštáře hrály klíčovou roli při objevování nových poloh a objevování našich těl. Sledování se při sexu bylo opravdu zajímavé, zejména když jsem si při misionářské poloze podložila boky polštáři a sledovala partnera, jak mi líbá krk a ňadra. Koncept zrcadel nás nadchnul natolik, že přemýšlíme o jejich instalaci i doma.

Afrodiziakální občerstvení

Po příchodu jsme si všimli malého občerstvení připraveného pro nás. Bylo zde šumivé víno, alkoholické i bez alkoholu, což ocenil partner, protože řídil. K dispozici byly čerstvé jahody, hrozny a čokoláda. Ochutnali jsme jen trochu, protože jsme chtěli hlavně ochutnat naše těla. Šlehačka a med, které byly také připraveny, přinesly nové vzrušení. Partner mi dal trochu na bříško a postupně ji slízal. Bylo to poprvé, co jsme to zkoušeli, a ukázalo se, jak malé detaily mohou obohatit a prohloubit vztah. Já jsem pak dala menší porce šlehačky a medu na partnerovo tělo a bylo vzrušující je pomalu slízávat, dívat se mu do očí a následně ho potěšit orálním sexem. Jeho vzdychání blahem nás oba nesmírně vzrušilo a orální sex byl tedy nejen pro mého přítele velice příjemným zpestřením.

Závěr

Strávili jsme zde nezapomenutelné okamžiky plné sexu, vášně a nových, dosud nevyzkoušených technik. Toto místo přímo vybízí k objevování nových, neprobádaných erotických možností. Návštěva nás vyzvedla z rutiny a obohatila náš sexuální život o nové polohy a techniky, které nyní zkoušíme i doma. Erotic wellness nám posunulo hranice rozkoše do nových výšin. Jsme vděční, že jsme toto místo navštívili, a doporučujeme ho všem párům, bez ohledu na věk či sexuální preference a určitě skvěle poslouží i jako azyl pro milence.

Užívejte si a vystupte z rutiny!

Zdroj fotografií: eroticwellness.cz

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články