fbpx

Přemýšlíte nad zajímavým dárkem pro své nejbližší?

Ať chcete, nebo ne, Vánoce tu budou coby dup. Sice ještě musí pár měsíců uběhnout, než přijde ten typický předvánoční shon v obchodech, ale není nad to se připravit s předstihem. Už máte vymyšlené dárky pro své rodinné příslušníky a přátele?

Dárek, který potěší

Období Vánoc patří k nejhezčím v roce. Je to dáno hezkou atmosférou a pochopitelně i pěkným zvykem obdarovat ty, na nichž nám záleží, dárkem. Nemusí to být vždy něco velkého a drahého, protože dárek z lásky udělá radost, i když bude malý. Potěší zejména to, že jsme si na dotyčného vzpomněli. Někteří neponechají nic na poslední chvíli a už s příchodem podzimu přemýšlejí, co zajímavého pořídí.

Hrníček či talířek s potiskem

V současné době patří mezi oblíbené dárky také ty, které jsou vyrobené na míru. Může to být hrníček nebo talířek s potiskem, kryt na mobilní telefon s obrázkem či pěkná přívěsek na klíče. K tomuto účelu se využívá 3D termolis na potisk různých předmětů, a to nejen výše jmenovaných. Takto lze pomocí multifunkčního lisu nechat vyrobit i pouzdro na tablet, skleněný rámeček, hodiny či puzzle se speciálním potiskem podle vašeho návrhu. Stačí jen zapojit vlastní fantazii a vymyslet, co by se obdarovanému nejvíce líbilo.

Řezací plotry

V polygrafickém průmyslu se využívají zejména řezací plotry, které umožňují realizaci komplikovaných výtisků, jež mají různý povrch, pracují s rozličnými vzory i výřezy. Zde by si obyčejná tiskárna s provedením návrhu asi nevěděla rady, zatímco plotr to všechno zvládne hravě. Máte-li tedy speciální přání a obrázek náročnější na provedení, je vhodné si vybrat takové grafické studio, které je řezacím nebo kreslícím plotrem vybavené. Jen tak získáte kvalitní výsledek, který se nebudete muset bát věnovat jako dárek pro svoji milovanou osobu.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články