fbpx

Proč je platební brána Pays dobrou volbou pro každý e-shop?

pays

Zaplatit za zboží online přímo prostřednictvím platební brány je dnes považováno za naprostý standard. Pryč jsou časy, kdy se platilo převodem na účet nebo snad dobírkou. Moderní e-shopy jednoduše musí mít moderní platební bránu, aby nezůstaly pozadu za konkurencí a nabízely svým zákazníkům maximální komfort i bezpečí při placení.

Platební brána Pays je jednou z nejoblíbenějších možností, které české e-shopy využívají. Na českém trhu působí již více než 15 let a byla také jednou z prvních platebních brán v ČR. I dnes má na trhu své pevné místo. Spolupracuje s mnoha známými e-commerce platformami, jako jsou Shoptet, Woocommerce, Prestashop, Reservanto, smsticket a mnohé další. A její služby využívají i velké české firmy, jako je třeba Epojisteni, pivovar Bernard, Aukro nebo Charita ČR.

Jednoduchost a přehlednost

Výhodou platební brány Pays je především to, že se vše snaží dělat jednoduše, přehledně a maximálně intuitivně. Nabízí proto služby, které obchodník reálně využije. Můžete si například zvolit způsob a jazyk komunikace se zákazníkem, upravit vzhled platební brány tak, aby seděl s designem vašeho e-shopu nebo také nastavit volitelné notifikace ohledně nedokončených plateb. Vše je navíc propojitelné s účetním systémem, takže správa takové platební brány je skutečně snadná a intuitivní. Platební bránu je také možné doplnit o další funkce, které budou přesně odpovídat vašim potřebám.

Široký rozsah platebních metod

Klíčové je v dnešní době také zákazníkům nabídnout dostatek platebních metod. Kromě platby kartou proto na Pays můžete zaplatit i mnoha dalšími populárními způsoby. Můžete si zvolit například platbu prostřednictvím QR kódu, přes Paypal nebo třeba Apple Pay či Google Pay. Platba mobilem je tak stejně jednoduchá jako platba klasickou kartou.

Snadná administrativa

Administrativní rozhraní je navrženo tak, aby jej zvládl spravovat skutečně každý. Nemusíte být žádný expert – vše je skutečně intuitivní. Každý uživatel má přístup k součtu veškerých přijatých plateb a nechybí ani pravidelné měsíční výpisy. Můžete také využít služby jako jsou platební předpisy, platební odkazy nebo e-produkty. Vše je na vás a vašich potřebách – tyto služby se přitom nabízí bez dalších poplatků pro každého.

Zákaznická podpora, která je vždy připravena pomoci

I u nejlepšího produktu se něco může pokazit nebo si prostě jen nebudete vědět rady. Pak se hodí mít vždy na telefonu zákaznickou podporu, která je připravena rychle pomoci a vyřešit váš problém. Na dotazy a požadavky reaguje velmi rychle, nejpozději do jednoho pracovního dne, takže žádné nekonečné čekání na řešení vašich potíží nehrozí a byznys vám neuteče. Díky této platební bráně bude váš e-shop držet krok s konkurencí a zákazníci se k vám budou rádi vracet.

Zdroj náhledového obrázku: Pays

 

 

 

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články