fbpx

Tipy snubních prstenů pro muže, ze kterých si vybere každý

Muž v bílé košili

Přestože se může zdát, že výběr snubních prstenů je plně v režii nevěsty, stejně jako zbytek svatby, mělo by se jednat o kompromis mezi oběma partnery. Právě snubní prsteny totiž symbolizují pouto, ke kterému se oba partneři manželským slibem zavazují a snubní prsten by měli oba hrdě nosit na prsteníčku levé ruky. Proto je důležité, aby byli oba partneři s výběrem spokojeni a snubní prsten nosili s hrdostí.

Klasika, která neomrzí

Naprostou klasikou jsou snubní prsteny vyrobené ze žlutého zlata bez jakýchkoliv zdobení a kamínků. Tuto variantu určitě ocení zejména muži, kteří mají rádi jednoduchost a netouží po extravagantních prstenech.

Moderní bílé zlato je novou oblíbenou variantou zlata

Když přijde na volbu materiálu snubních prstenů, je naprosto jasné, že musí být zlaté. Proč? Zlato je odolné a trvanlivé, stejně jako každé správné manželství. Patříte-li ovšem k lidem, kteří nejsou milovníci klasického žlutého zlata, vsaďte na moderní bílé zlato. To má totiž stejné vlastnosti jako zlato žluté, ale svým vzhledem připomíná stříbro.

Extravagantní snubní prsteny pro milovníky módy

Abychom ovšem mužům nekřivdili, někteří z nich se rádi zdobí šperky. Kromě prstenů a hodinek mohou muži samozřejmě nosit také stylové náramky, náušnice či řetízky. Pro muže, kteří milují módu a rádi své tělo zdobí, existují také vhodné snubní prsteny – ať už se jedná o kombinaci žlutého a bílého zlata, netradiční tvary prstenů nebo vyrytá jména a ornamenty.

Nepodléhejte mylnému názoru, že snubní prsteny jsou volbou nevěsty. Stejně jako manželství, také volba snubních prstenů pro novomanžele by měla být kompromisem. Muži mají plné právo vložit se do výběru prstenu, který budou nosit na svém prsteníčku po celou dobu manželství. Neshodnete-li se na stejném stylu, jděte cestou kombinace a vyberte si prsteny, které nebudou identické, ale budou spolu ladit.

 

Zdroj náhledového obrázku: Oleksandr Khalimonov / Shutterstock.com

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články