fbpx

Dotáhněte svou přitažlivost k dokonalosti aneb jak okouzlit každou ženu?

Mnoho mužů má za to, že přesně ví, co se ženám na nich líbí. Ovšem ne všichni se trefí do černého. O tom, že vzhled hraje velkou roli, není pochyb, ovšem abyste ženu skutečně okouzlil, musíte mít i ty ostatní věci, které z vás dělají nejpřitažlivějšího muže na planetě. O jaké se jedná?

Hygiena a péče jsou základ

Svěže vonící dech, čistá pleť a pečlivě upravené vousy – to jsou základní aspekty pro dokonalý a přitažlivý vzhled. Není nic špatného na tom, když muž investuje do kvalitních produktů péče o pleť a celkově o tělo. Naučte se starat o své vousy, ať už máte klasické strniště nebo plnovous, s péčí o vousy vám poradí v každém barbershopu.

Skvěle padnoucí oblečení

Dobře oblečení muži vypadají sebevědomě, čistě a důležitě. Nemusíte nutně vyměnit svůj šatník, stačí, když najdete kousky, které padnou vaší postavě. Je na čase se vzdát roztrhaných džínů a vytahaných triček, ze kterých lze na první pohled poznat, že už nějaký ten pátek pamatují. Sáhněte po takovém oblečení, které zvýrazňuje vaše přednosti jako je například svetr zvýrazňující ramena, nebo polotričko, které nenásilně zvýrazní vaše bicepsy.

Nezapomínejte na vůni

Přitažlivost podpoří právě vaše přirozená vůně v kombinaci s vhodným parfémem. I když budete vypadat vážně k světu, pokud z vás půjde cítit pot a nepříjemný pach, o přitažlivosti si můžete nechat jen zdát. Takže vybavte se vodou po holení, svěžím sprchovým gelem, deodorantem a parfémem, který sedne k vaší osobě.

Zapojte se do fyzických aktivit

Není nic přitažlivějšího než pevné mužské tělo bez pivního pupku. Nemusíte si nutně naložit dvacetikilovou nálož v posilovně, stačí, když se budete udržovat ve formě. Zajděte si po práci na půl hodinky zaběhat, nebojte se také prací na zahradě jako je sekání dříví nebo házení lopatou – budete se divit, jak tyto základní dovednosti dokážou formovat postavu.

Laskavost a upřímnost

Můžete být tím nejhezčím krasavcem široko daleko, pokud vám ovšem nic neříká laskavost a upřímnost, s atraktivitou se rozlučte. Jak ženy, tak muži oceňují především to, když je člověk laskavý, ohleduplný a upřímný. Nebojte se tu a tam použít nějaký kompliment, který toho druhého dost potěší.

Smysl pro humor

Uvolněte se a neberte příliš všechno vážně. Přitažlivější muži jsou ti, kteří mají smysl pro humor, ne ti, kteří jsou neustále vážní a z jejich výrazu nejde vůbec nic přečíst. Ženy se cítí mnohem lépe vedle mužů, kteří je dokážou rozesmát a neberou si všechno osobně. Správný smysl pro humor může být také jedním z klíčů vaší přitažlivosti.

Všímavost je důležitá

Být všímavý je také jedním z bodů, díky nimž získáváte na přitažlivosti. Být všímavý neznamená všímat si jen toho druhého, ale je to také o tom, všímat si sám sebe, pozorovat své emoce a pocity, které jste schopen vyslovit nahlas. Nebojte se přiznat, jak se cítíte a co cítíte. Pokud máte problém rozpoznat sebe samého, můžete vyzkoušet třeba meditaci či dechová cvičení, díky nimž tak poznáte lépe sebe samého.

Sebedůvěra

Není žádným tajemstvím, že ženy přitahuje zejména mužská sebedůvěra. Nepředstavujte si, že se z vás stane namyšlená a důležitá osoba hrající se na něco, co není. Sebedůvěra je ukázkou toho, jak moc dobře se cítíte ve své vlastní kůži, jak moc si uvědomujete svou hodnotu. Nezapomínejte ale, že nic se nemá přehánět. Někdy stačí jen odlepit oči od země, zvednout hlavu, napřímit se a vyrazit.

Sexy mozek

Co ženy rozhodně přitahuje, je, když má muž všeobecný přehled. Inteligence a ambice také patří mezi přitažlivé vlastnosti, které ženy na mužích oceňují. Nemusíte se stydět za to, že rád čtete nebo sledujete nejrůznější dokumenty. Učení se a být v obraze je k nezaplacení.

Zdroj foto: freepik.com

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články