fbpx

Investováním můžete zachraňovat planetu i vaše úspory zároveň, jak na to?

cenné papíry

Už dlouhou dobu přemýšlíte o investování, ale ještě jste se nerozhoupali k tomu, abyste své peníze investovali? Stejně je na tom mnoho lidí, často se bojí rizik, která jsou s investováním spojena. Existují i investice bez rizik. Ve světě stále roste popularita zelených dluhopisů, jedná se o dluhopisy, které mají za cíl podpořit udržitelnost a pomoci životnímu prostředí. Vydávají je významné světové instituce i technologické společnosti. 

Jak do zelených dluhopisů investovat a proč?

Tyto protiinflační dluhopisy podporují technologie, které jsou ekologické a dokonce i v tuzemsku je společnost, které tyto dluhopisy poskytuje. Jde o společnost UNIPRO Capital a.s., která se stará o likvidaci problematického odpadu, ze kterého získává cenné suroviny. Jak jistě víte, velké množství odpadků velmi zatěžuje životní prostředí a společnost se zaměřila na likvidaci jednoho z nejproblematičtějších druhů odpadu – na pneumatiky. Prostřednictvím pyrolýzy pneumatiky likviduje a přeměňuje je na důležité suroviny, kterých je na trhu nedostatek – olej uhlík a plyn. O tyto suroviny je velký zájem a prodávají se do energetického průmyslu, automobilového průmyslu aj. Tím vzniká nemalý zisk. Jde tedy o skvělou technologii, která ničí odpad a díky vzniku důležitých surovin už se nemusí ničit životní prostředí. 

Nejlepší na tom je, že do zelených dluhopisů může investovat prakticky kdokoliv. Jde o investici, která vám může přinést zhodnocení až 9,5 % za rok. Konkrétní zisk si můžete spočítat přímo na webových stránkách společnosti Uniprocapital.cz. Pokud vás vždy zajímalo, jak investovat peníze bez rizika, nyní už to víte. Společnost má prospekt schválený ČNB a abyste mohli využít investic do zelených dluhopisů také, jednoduše společnost kontaktujte a ona se s vámi na všem důležitém domluví.  

Zdroj obrázku: Pixabay

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články