fbpx

Luxusní hotely, kde načerpáte energii

luxusni hotely kde nacerpate energii

Cítíte se unavení, přepracovaní a bez energie? Nepomáhají ani prodloužené víkendy či poobědové šlofíky? Máte pocit, že už to takhle dál nepůjde? Ukážeme vám pár kouzelných míst, kde načerpáte energii a možná i inspiraci změnit svůj život. A nejsou daleko. Nacházejí se v České Republice.Hotel Chateau Herálec & Spa by L’OCCITANE

Kde ho najdeme?

Hotel Herálec najdeme na Vysočině. Sjíždí se k němu z dálnice D1 na 104 kilometru. Odsud je to k němu už jen kousek.

 

Co nabízí?

Nejvyšší možný luxus v České Republice. Dočkáte se vířivek, čtyř druhů saun, historického anglického parku, výborného bezchybného jídla, dámy mohou očekávat květinu na uvítanou. S hosty se majitelé hotelu setkávají osobně a pobyt zahajují společným přípitkem.V čem je mimořádný?

Výjimečný už je tím, že se jedná o zámek, který se rozhodla zrestaurovat žena – sama majitelka Alexandra Kasperová. Celý je laděn do stylu francouzské gotiky. Je zde spojen novodobý luxus s historií tohoto úchvatného místa. Celkem zde najdeme devatenáct apartmá, z nichž každé má svůj název a specifický styl zařízení: vždy podle nějakého obrazu té doby, jenž visí na zdi pokoje. V ceně ubytování je i projížďka v kabrioletu Mercedes-Benz, který čeká před průčelím zámku. V anglickém parku narazíte na třicet druhů stromů, jimž vévodí mohutný starý buk.

 

Villa Ritter

luxusni hotely kde nacerpate energii-2Kde ji najdeme?

Villa Ritter leží v Karlových Varech, kde sice najdeme plno jiných hotelů, avšak tento všechny s rezervou převyšuje svými kvalitami.

Co Villa Ritter představuje?

Říkají si také vital hotel, neboť jsou jediným hotelem v Česku, kde vám nabídnou raw stravu. Jedná se o malý zámeček z 19. století s pouhými osmnácti pokoji. Obklopen je lesem a jezírkem, aby hosté prohloubili svůj vztah s přírodou. Vitariánská kuchyně se zaměřuje na nápravu funkce střev, ledvin, plic, žlučníku ale i jater.

Promiňte, to my nevedeme aneb výjimečnost jídelníčku

Villa Ritter je velice neobvyklým místem. Nenabídnou vám zákusek, coca-colu ani alkohol. Nedočkáte se dokonce ani kávy. Vše, co obsahuje pokojový minibar je minerální voda ve dvou velikostech. Ne náhodou je hotel položen v nejzazší části lokality. Hosté si pro nezdravé jídlo nejprve musí dojít a překonat tak převýšení pozemků.

Jak zde trávit čas?

Volný čas si užijete relaxací v bazénu, vířivce či sauně. Specialitou je balneo terapie, jež se soustředí na očistu čaker.Jste překvapeni výběrem těchto dvou hotelů?  Čekali jste spíše desítky sálů plných drahé výzdoby, odkazy na známé osobnosti nebo specifickou zahraniční kuchyni od šéfkuchařů s michelinskou hvězdou? My vám představujeme luxus v jiné podobě. Nejde nám o finanční hodnoty. Vnímáme ho jako něco nezvyklého a ojedinělého, co si nemůže dopřát každý. Luxus není cena. Je to požitek nevšedních věcí a chuť zvláštních míst. Dopřejte si ten pocit jedinečnosti i vy a znovu svému tělu dodejte tolik potřebnou energii.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články