fbpx

Výročí: Jaký dárek vaši partnerku jistě potěší?

A je to tady zase! Opět na poslední chvíli sháníte něco pro svou drahou polovičku k vašemu výročí? Abychom vám trošku ulehčili, připravili jsme pro vás praktický seznam těch nejlepších dárků, které udělají radost každé ženě.

Šperky jsou nadčasové

Šperky ženy milují, takže elegantní doplněk je sázkou na jistotu, zvláště tehdy, když se můžete rozšoupnout. Ale i v opačném případě, kdy jste omezeni rozpočtem, můžete darovat skvostný kousek. Zlatem nebo stříbrem žádná nepohrdne.

Fotoalbum jako důkaz toho, že vám na ní záleží

Víte, čím jistě potěšíte? Společným fotoalbem. Možná vám přijde tento dárek jako velmi jednoduchý, ale zkuste zapojit fantazii a dotáhněte ho k dokonalosti. Přidejte společné vzpomínky v podobě kreseb, popisků či starých lístků do kina, které si možná uchováváte. Věřte, že tímto darem rozhodně překvapíte.

Květinou ženu nikdy neurazíš

Překvapovat nemusíte jen při společné večeři v den vašeho výročí. Pošlete jí květiny třeba do práce. Nechte ji si užít tento den tak, aby se cítila výjimečně. Jednou za rok se plácněte přes kapsu a objednejte jí puget, co jí budou závidět všechny kolegyně v práci. Nezapomeňte na romantická slova, která můžete proměnit v tajemný vzkaz.

Luxusní parfém

Pokud se rozhodnete zakoupit své milé luxusní parfém, nakoukněte s ní nejdříve do drogerie či parfumerie, kde si několik parfémů vyzkouší. V tomto případě buďte ale nenápadný a dělejte, že vás vůbec nezajímá, která vůně se jí líbí. Dárkem bude ohromena, protože jí dáte najevo, že vnímáte vše, co řekne a co má ráda.

Vstupenky do divadla nebo na koncert

Jestliže má vaše žena ráda divadlo, dárek pro manželku máte vyřešený. Stačí zakoupit lístky na nějaké představení, o kterém mluví už delší dobu. Před tím ji vezměte na romantickou večeři. Má ráda spíše hudbu? Co tak lístky na koncert na její oblíbenou kapelu?

A jakým dárkem ohromíte vy?

Zdroj foto: freepik.com

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články