fbpx

Dřevostavba na klíč: pořiďte si krásné nové bydlení jen s minimem starostí

Dřevostavba na klíč: pořiďte si krásné nové bydlení jen s minimem starostí

Chcete bydlet v novém, máte určitou představu, ale ještě váháte mezi možnými variantami? A už jste přemýšleli o tom, že byste si nechali postavit dřevostavbu na klíč? Ušetříte si díky tomu nervy s nejrůznějším zařizováním a bydlet můžete už za pár měsíců.

Od známých, rodinných příslušníků nebo kolegů, případně z televize už jste určitě slyšeli nějakou tu historku, která čekání na nové bydlení nehezky protáhla a k tomu nešlo o dobu nikterak příjemnou, co se týče náročnosti vyřizování nejrůznějších byrokratických záležitostí. Pokud už tak nějak tušíte, že by pro vás mohla být nejlepším řešením dřevostavba, můžete ji mít prakticky bez starostí – o všechny ty otravné formality se totiž postará firma, která bude stavbu realizovat.

A samozřejmě nejen o ně. Jakmile bude hotovo, dostanete klíče od domu, kde už bude základní vybavení, které si domluvíte. Jde například o záchod a sprchový kout nebo vanu, umyvadlo, vypínače a zásuvky, vinylovou podlahu, bojler, vnitřní dveře a obložky… V nadstandardu se dočkáte třeba i krbových kamen, tepelného čerpadla, okenních trojskel, klimatizace, předokenních rolet nebo žaluzií i interiérových žaluzií. Stačí se pečlivě domluvit na tom, co od firmy budete chtít a co si případně raději pořídíte sami.

Modulový domek, nebo jedinečné bydlení podle návrhu architekta?

Dřevostavba na klíč může mít dvě podoby – buď si vyberete modulový dům, který už má dané parametry a rozložení, nebo požádáte architekta o řešení na míru. Některé firmy, které dřevostavby realizují, mají přímo i své vlastní architektonické studio, jež může návrh vytvořit.

Co se modulů týče, můžete volit z nejrůznějších velikostí a klasických dispozic od 1+kk až po dvougenerační domy s jednotkami 2+kk a 3+kk. Tyto dřevostavby mohou nabýt podoby bungalovu,patrového a dvoupatrového domu. V případě, že si necháte udělat návrh na míru, pak můžete architektovi ledacos diktovat (stačí se při tom jen držet v souladu s legislativou). Nakonec z toho určitě bude krásné bydlení!

Zdroj náhledové fotografie: easyhomes.cz

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články