fbpx

Zvěčněte své zážitky z letošní dovolené na kvalitních fotografiích

Líbí se vám fotografie? Může být zajímavou dekorací na zdi i milou vzpomínkou na právě proběhlou dovolenou, kterou si dáte v rámečku na svůj pracovní stůl. Ke tisku fotografií stačí mít vhodnou barevnou tiskárnu a kvalitní toner nebo cartridge. Kterou značku je nejlépe zvolit?

Tiskárny do domácnosti i kanceláře

Dnes už není problémem si fotografie sami vytisknout, protože k tomu máme ty nejlepší podmínky. Snad v každé domácnosti se najde tiskárna k počítači. Nejlépe je pochopitelně barevná, aby fotky náležitě vynikly. Nejčastěji jsou to inkoustové tiskárny, které tisknou v domácích podmínkách. Ale najdeme zde i laserové tiskárny různých značek. Mezi nejoblíbenější patří Xerox, Brother, HP. Jejich kvalita je přibližně u všech typů stejná, rozhoduje pak spíše příklon k určité značce, která je vám bližší.

Levné tonery v hlavní roli

V každém případě je dobré věnovat pozornost také vhodnému příslušenství k tiskárně. A tím nejdůležitějším jsou levné tonery. Obvykle bývají neznačkové, ovšem kompatibilní se značkovými tiskárnami. Kdo se pro ně rozhodne, neprohloupí, protože zejména ušetří finance. Originální náplně do tiskáren stojí většinou více a nemusí být o tolik kvalitnější než ty neoriginální. Kdo přemýšlí ekonomicky, pak nákup levnějšího toneru bude pro něho prioritou.

Tonery Brother

Mezi oblíbené značky tiskáren patří Brother. Nabízí vynikající poměr ceny a výkonu. Tyto tiskárny užijete v domácnosti stejně jako v kanceláři. Vybírat si lze mezi inkoustovými i laserovými tiskárnami a v nabídce obchodů jsou také multifunkční modely, které se oplatí pořídit především do domácí kanceláře. Cartridge a tonery Brother pak koupíte klidně i prostřednictvím internetu, což je asi nejpohodlnější způsob nákupu, protože vám balíček přijde až domů. Když se jedná o solidní e-shop, obvykle zboží posílá do druhé dne.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Partneři

Máte zájem o propagaci vašeho odkazu v této sekci? Kontaktujte nás na inzerce@esmond.cz

Další zajímavé články